Jagiellonia Białystok

Artykuły - Jagiellonia Białystok (2510)

 • Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk w 1. kolejce Ekstraklasy. Na żywo

  Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk w 1. kolejce Ekstraklasy. Na żywo

  Jagiellonia Białystok podejmuje Lechię Gdańsk w pierwszej kolejce piłkarskiej Ekstraklasy. Dołącz do relacji na żywo i oceniaj piłkarzy!
 • Jagiellonia. Adamec i Bida wypożyczeni do Wigier Suwałki

  19-letni słowacki pomocnik Martin Adamec i 17-letni napastnik Bartosz Bida zostali wypożyczeni na rok z Jagiellonii Białystok do pierwszoligowych Wigier Suwałki - poinformowała oficjalna internetowa strona klubu.
 • Jagiellonia Białystok rozbiła Dinamo Bukareszt w sparingu

  Jagiellonia Białystok rozbiła Dinamo Bukareszt w sparingu

  Piłkarze Jagiellonii Białystok pokonali Dinamo Bukareszt 4:1 w towarzyskim meczu rozegranym we wtorek w Gniewinie. Był to ostatni sparing drużyny z Podlasia w letnim okresie przygotowawczym do rozgrywek ekstraklasy i Ligi Europy.
 • Jagiellonia - CFR Cluj 0-3 w sparingu

  Jagiellonia - CFR Cluj 0-3 w sparingu

  Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali w środę w Kępie (mazowieckie) sparing z mistrzem Rumunii CFR Cluj 0-3. Był to kolejny mecz wicemistrzów Polski podczas letniego okresu przygotowawczego do rozgrywek ekstraklasy.
 • Jagiellonia Białystok. Lukas Klemenz podpisał kontrakt

  Jagiellonia Białystok. Lukas Klemenz podpisał kontrakt

  Występujący ostatnio w pierwszoligowym GKS Katowice, młodzieżowy reprezentant Polski Lukas Klemenz podpisał 4-letni kontrakt z Jagiellonią Białystok. Jest trzecim zawodnikiem pozyskanym przez piłkarskich wicemistrzów Polski przed nowym sezonem ekstraklasy.
 • Jagiellonia Białystok mistrzem Polski do lat 17

  Jagiellonia Białystok mistrzem Polski do lat 17

  Juniorzy młodsi Jagiellonii Białystok zostali mistrzami Polski w sezonie 2017/2018. W finale Centralnej Ligi Juniorów U-17 ekipa z Podlasia pokonała w Pruszkowie Pogoń Szczecin 4:0 (2:0). Dla „Jagi” to drugi mistrzowski tytuł w tej kategorii wiekowej.
 • Jagiellonia Białystok - Stomil Olsztyn 4-0 w sparingu

  Jagiellonia Białystok - Stomil Olsztyn 4-0 w sparingu

  W rozegranym w środę spotkaniu kontrolnym piłkarze Jagiellonii Białystok pokonali pierwszoligowy Stomil Olsztyn 4-0 (3-0). Mecz odbył się na boisku w Kępie (mazowieckie), gdzie wicemistrzowie Polski przebywają od tygodnia na obozie przygotowawczym.
 • Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1-3 w sparingu

  Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1-3 w sparingu

  W rozegranym w sobotę spotkaniu kontrolnym piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali z innym zespołem ekstraklasy Wisłą Płock 1-3. Mecz odbył się na boisku w Kępie (mazowieckie), gdzie wicemistrzowie Polski przebywają od środy na obozie przygotowawczym.
 • Lotto Ekstraklasa: Mateusz Machaj piłkarzem Jagiellonii Białystok

  Lotto Ekstraklasa: Mateusz Machaj piłkarzem Jagiellonii Białystok

  Król strzelców Nice I ligi Mateusz Machaj został zawodnikiem Jagiellonii Białystok. Ofensywny pomocnik, występujący w poprzednim sezonie w Chrobrym Głogów, podpisał w poniedziałek z zespołem piłkarskiego wicemistrza Polski dwuletni kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejny rok.
 • Jagiellonia Białystok. Kyle Lafferty na celowniku klubu

  Jagiellonia Białystok. Kyle Lafferty na celowniku klubu

  Według dziennika "The Scottisch Sun", na liście życzeń Jagiellonii Białystok znalazł się czołowy napastnik Irlandii Północnej Kyle Lafferty. Zawodnik jeszcze dwa lata temu był wyceniany na 5 mln euro.

Filmy - Jagiellonia Białystok (25)