jadowity wąż

Filmy - Jadowity wąż (7)

 • Najbardziej jadowity wąż zadomowił się w skrzynce elektrycznej

  Zawodowy łowca węży z Adelajdy w Australii otrzymał wezwanie do węża, który zadomowił się w skrzynce elektrycznej. Okazało się, że wąż to nibykobra siatkowana, czyli najbardziej jadowity gatunek w Australii. Wąż zaplątał się w kable i nie potrafił sam się uwolnić. Łowca Rolly Burrell ostrożnie usunął gada i umieścił w specjalnym worku. Następnie wąż został wypuszczony na wolność w bezpiecznym miejscu. (STORYFUL/x-news)
 • Znaleźli za lodówką ciężarną samicę jednego z najbardziej jadowitych węży na świecie

  Pseudonaja textilis to gatunek należący do najbardziej jadowitych węży na świecie. Najwięcej zgonów w Australii spowodowanych ukąszeniami przez węża, przypisywanych jest temu gadowi. Jedno ze zwierząt upatrzyło sobie ciemne i ciepłe miejsce za lodówką, jako idealną kryjówkę oraz miejsce na założenia rodziny. Z nieproszonym lokatorem szybko uporał się specjalny patrol. (STORYFUL/x-news)
 • Jeden z najbardziej jadowitych węży na świecie zamieszkał w garażu

  Problem niechcianych lokatorów jest powszechny na całym świecie. Jednak w Australii domy są odwiedzane przez śmiercionośne zwierzęta. W tym garażu postanowił zamieszkać jeden z najbardziej trujących węży na świecie. Pseudonaja textilis należy do najbardziej niebezpiecznych gadów i w Australii żyje ich bardzo wiele. Nic dziwnego, że łowcy gadów to jeden z najbardziej popularnych zawodów w tym kraju... (STORYFUL/x-news)
 • Pod maską samochodu znalazła jadowitego węża

  Tamara nie spodziewała się, że jej podróż do pracy, będzie miała tak niespodziewane zakończenie. Gdy tankowała samochód na stacji benzynowej zauważyła, że pod maskę jej samochodu wślizgnął się wąż. Kobieta postanowiła jednak nie przejmować się zwierzęciem i kontynuować podróż. Jednak w trakcie jazdy wąż starał się wydostać spod maski, a Tamara stwierdziła, że prawdopodobnie jest on jadowity. Wtedy na pomoc przyjechał Richie Gilbert, łowca węży. (STORYFUL/x-news)