Jackie Chan

Synonimy:
Chan Jackie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jackie Chan (67)

 • Najlepiej zarabiający aktorzy. Kto jest na liście?

  Najlepiej zarabiający aktorzy. Kto jest na liście?

  Zarobki hollywoodzkich aktorek bledną w porównaniu z tym, ile zarabiają mężczyźni. Nie bez powodu kobiety kina od jakiegoś czasu głośno manifestują nierówności, jakie panują w środowisku filmowym.
 • Jackie Chan niemal utonął na planie swojego nowego filmu

  Jackie Chan niemal utonął na planie swojego nowego filmu

  Popularny aktor Jackie Chan niemal utonął podczas zdjęć do swojego najnowszego filmu. Artysta podczas kręcenia jednej ze scen na morzu utknął pod kamieniem.
 • "Jackie Chan ratuje planetę": Nietypowy projekt gwiazdy kina akcji

  "Jackie Chan ratuje planetę": Nietypowy projekt gwiazdy kina akcji

  W sobotę, 1 września, o godz. 19, na kanale National Geographic zadebiutuje nowy program "Jackie Chan ratuje planetę".
 • Jackie Chan we Wrocławiu! Kręci nowy film?

  Jackie Chan we Wrocławiu! Kręci nowy film?

  Takiego widoku we Wrocławiu z pewnością nikt się nie spodziewał! Na ulicach miasta można było zobaczyć jedną z największych gwiazd Hollywood. Do stolicy Dolnego Śląska przyjechał sam Jackie Chan! Czy aktor i reżyser planuje tu kręcić nowy film?
 • Jackie Chan chce się spotkać z prezydentem Białorusi

  Jackie Chan chce się spotkać z prezydentem Białorusi

  Hongkoński aktor Jackie Chan, gwiazdor kina sztuk walki, planuje występy w Mińsku i chce, by powitano go z honorami. Oczekuje spotkania z prezydentem Białorusi Alaksandrem Łukaszenką lub premierem Andriejem Kabiakouem - podało Radio Swaboda.
 • ​Jackie Chan otrzyma honorowego Oscara

  ​Jackie Chan otrzyma honorowego Oscara

  Gwiazda kina akcji Jackie Chan otrzyma honorowego Oscara. Informację ogłosiła Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej, która przyznaje prestiżowe złote statuetki.
 • Twardziel, ale tylko w filmach!

  Twardziel, ale tylko w filmach!

  Chce się bić z Sylvestrem Stallone'em, a boi się... tuneli. Zarobił fortunę w USA, a teraz będzie doradzać komunistom, jak zlikwidować biedę w Chinach. Rozdaje miliony dolarów, ale synowi nie zostawi ani centa!
 • Jackie Chan: Polityczny ignorant?

  Jackie Chan: Polityczny ignorant?

  Znany aktor kina kung-fu Jackie Chan skrytykował swój rodzinny Hongkong jako "miasto protestu" i opowiedział się za prawnym ograniczeniem wolności demonstracji. Wypowiedź gwiazdora wywołała ostrą polemikę ze strony prowolnościowych hongkońskich komentatorów.
 • Androidowa klapka Jackie Chana

  Androidowa klapka Jackie Chana

  Patrząc na obecne trendy na rynku sartfonów można dojść do wniosku, że w gruncie rzeczy większość komórek (może poza Nokiami i modelami Sony) wygląda bardzo podobnie. Cieszy mnie więc, gdy na rynku pojawiają się wyróżniające się designem smartfony. A taki bez dwóch zdań jest telefon Jackie Chana.
 • Pół wieku z Jackie Chanem

  Pół wieku z Jackie Chanem

  Znany kaskader Jackie Chan obchodzi jubileusz 50-lecia pracy artystycznej. To najbardziej rozpoznawalny azjatycki aktor na świecie. Aktor zagrał łącznie w ponad 100 filmach.