Jack Sock

Artykuły - Jack Sock (23)

• ATP Finals. Triumf Bryana i Socka w deblu

ATP Finals. Triumf Bryana i Socka w deblu

Amerykanie Mike Bryan i Jack Sock wygrali deblowe zmagania w kończącym sezon turnieju masters - ATP Finals w Londynie. W finale pokonali rozstawieni z "piątką" tenisiści pokonali Francuzów Pierre-Huguesa Herberta i Nicolasa Mahuta (8.) 5:7, 6:1, 13-11.
  • ATP Auckland. Jack Sock odpadł w II rundzie

ATP Auckland. Jack Sock odpadł w II rundzie

Najwyżej rozstawiony i broniący tytułu Jack Sock odpadł w drugiej rundzie turnieju ATP Tour w Auckland. Amerykański tenisista przegrał z Niemcem Peterem Gojowczykiem 3:6, 3:6 po 61 minutach rywalizacji.
  • Jack Sock ma zamiar obronić tytuł w Auckland

Jack Sock ma zamiar obronić tytuł w Auckland

Starty w największym mieście Nowej Zelandii dla Jacka Socka zawsze są ważne. Gdy nie był jeszcze graczem z czołówki, to właśnie od organizatorów turnieju w Auckland przed laty otrzymywał „dzikie karty”. Teraz amerykański tenisista w styczniu będzie chciał obronić tytuł wywalczony w ostatniej edycji tych zmagań.
  • Finały ATP: Jack Sock drugim półfinalistą z grupy Borisa Beckera

Finały ATP: Jack Sock drugim półfinalistą z grupy Borisa Beckera

Jack Sock (8.) został drugim półfinalistą finałów ATP, odbywających się w Londynie, z grupy Borisa Beckera. Amerykanin pokonał w czwartek Niemca Alexandra Zvereva (3.) 6:4, 1:6, 6:4.
  • Najbardziej irytujący dźwięk w życiu nie złamał Jacka Socka

Najbardziej irytujący dźwięk w życiu nie złamał Jacka Socka

We wtorek Jack Sock pokonał Marina Czilicia 5:7, 6:2, 7:6 (7-4) i zaliczył pierwsze zwycięstwo w historii występów w ATP World Tour Finals, ale dzień zaczął się dla niego fatalnie. O czwartej nad ranem amerykański tenisista został wyciągnięty z łóżka przez alarm przeciwpożarowy.
  • Finały ATP: Jack Sock - Marin Czilić 5:7, 6:2, 7:6 (7-4)

Finały ATP: Jack Sock - Marin Czilić 5:7, 6:2, 7:6 (7-4)

Jack Sock (8.) pokonał Marina Czilicia (5.) 5:7, 6:2, 7:6 (7-4) w drugiej serii spotkań grupy Borisa Beckera podczas londyńskich finałów ATP Tour.
  • ATP Finals. Zwycięstwo Federera w pierwszym meczu w Londynie

ATP Finals. Zwycięstwo Federera w pierwszym meczu w Londynie

Szwajcar Roger Federer pokonał po 90 minutach Amerykanina Jacka Socka 6:4, 7:6 (7-4) w pierwszym meczu kończącego sezon tenisistów turnieju masters ATP Finals w Londynie. Spotkanie obejrzało 15 tysięcy widzów.
  • Turniej ATP w Paryżu. Triumf Jacka Socka

Turniej ATP w Paryżu. Triumf Jacka Socka

Rozstawiony z "16" Amerykanin Jack Sock pokonał Serba Filipa Krajinovicia 5:7, 6:4, 6:1 w finale tenisowego turnieju ATP Masters 1000 w Paryżu. Dzięki temu jako ostatni zawodnik awansował do ATP Tour Finals w Londynie (12-19 listopada w Londynie).
  • Sock i Krajinović zagrają w finale w Paryżu

Sock i Krajinović zagrają w finale w Paryżu

Rozstawiony z "16" Amerykanin Jack Sock i Serb Filip Krajinović spotkają się w niedzielę w finale tenisowego turnieju ATP w Paryżu.
  • Turniej ATP w Paryżu. Sock uzupełnił grono półfinalistów

Turniej ATP w Paryżu. Sock uzupełnił grono półfinalistów

Jack Sock uzupełnił grono półfinalistów tenisowego turnieju ATP w Paryżu. Rozstawiony z numerem szesnastym Amerykanin w zakończonym w nocy meczu pokonał Hiszpana Fernando Verdasco 6:7 (3-7), 6:2, 6:3.