menway - jacht

Synonimy:
jachty,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jacht (22)

 • Masz pieniądze i myślisz o jachcie? Lepiej kup pływający dom

  Masz pieniądze i myślisz o jachcie? Lepiej kup pływający dom

  Zapomnijcie o nawet najbardziej zaawansowanych technicznie łodziach. The Floating Seahorse rozpali wasze wyobrażenia o "życiu na morzu" do czerwności
 • Piramida? Statek kosmiczny? Nie, to luksusowy jacht

  Piramida? Statek kosmiczny? Nie, to luksusowy jacht

  Czegoś takiego do poruszania się wodach mórz i oceanów jeszcze nie widzieliśmy. Jednakże z miejsca zapragnęliśmy, aby szalona wizja Jonathana Schwinge'a stała się rzeczywistością.
 • Fortuna - jacht króla Hiszpanii szuka nowego właściciela

  Fortuna - jacht króla Hiszpanii szuka nowego właściciela

  Jacht króla Hiszpanii Juana Carlosa, który abdykował 2 czerwca br., został wystawiony na sprzedaż. Przewiduje się, że nowy nabywca będzie musiał zapłacić za tę luksusową jednostkę pływającą 19 mln euro.
 • Kamerdyner na superjachcie. Trzeba spodziewać się wszystkiego

  Kamerdyner na superjachcie. Trzeba spodziewać się wszystkiego

  Na świecie powstaje obecnie około 400 superjachtów. To oznacza, że do pracy na tych statkach potrzeba będzie mniej więcej 3,5 tys. wyszkolonych stewardów. Bycie kamerdynerem na luksusowym jachcie to zajęcie intratne, ale spełnianie kaprysów bogaczy jest niełatwe.
 • Do kogo należy pływający pałac?

  Do kogo należy pływający pałac?

  Najdłuższy jacht mierzy 180 m i należy do rodziny królewskiej z Emiratów Arabskich. Niedawno zbudowany "Azzam" zdetronizował "Eclipse" o długości 163,50 m, którego właścicielem jest rosyjski miliarder Roman Abramowicz.
 • Piekielne regaty okołoziemskie

  Piekielne regaty okołoziemskie

  Współczesne regaty dookoła świata odbywają się w różnych formułach. Żeglarze mogą próbować swoich sił indywidualnie lub drużynowo. Każdy podejmujący się tego wyzwania musi jednak liczyć się z tym, że jego przeciwnikiem będzie nieokiełznany, śmiercionośny żywioł. Żywioł, który nie wybacza nawet najmniejszych błędów.
 • Milion złotych to wcale nie tak dużo

  Milion złotych to wcale nie tak dużo

  W ostatniej kumulacji Totalizatora Sportowego można było wygrać ok 50 milionów złotych. To dla nas ogromna kwota, więc my postanowiliśmy ograniczyć się do miliona złotych i zastanowić się, co można za te pieniądze kupić.
 • Poznaliśmy ostatnie dzieło Steve'a Jobsa

  Poznaliśmy ostatnie dzieło Steve'a Jobsa

  Rok po śmierci Stevea Jobsa zostało ukończone jego ostatnie dzieło - jacht, który sam zaprojektował. Nazwany został "Venus" i kształtem przypomina produkty Apple.
 • O tym marzą faceci na Dzień Chłopaka

  O tym marzą faceci na Dzień Chłopaka

  Prawda jest taka, że mężczyźni jedynie rosną, jednak nigdy nie dorastają. Lubimy gadżety, drogie zabawki i, pozornie do niczego niepotrzebne drobiazgi. Nas to bawi. Z okazji Dnia Chłopaka stworzyliśmy listę prezentów, które chcielibyśmy dostać.
 • Człowiek, który nie miał sumienia

  Człowiek, który nie miał sumienia

  Motorem jego działań były gniew, pogarda i nienawiść. Współcześni nazywali go wcieleniem zła. On sam uważał, że jest typowym produktem amerykańskiego systemu penitencjarnego...