Sport - jacht

Synonimy:
jachty,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jacht (35)

 • Higuain ma założone 10 szwów na twarzy

  Higuain ma założone 10 szwów na twarzy

  Argentyńczyk Gonzalo Higuain, piłkarz zespołu włoskiej Serie A Napoli, doznał poważnej kontuzji szczęki podczas wypadku, do jakiego doszło w poniedziałek podczas rejsu luksusowym jachtem u południowych wybrzeży Włoch w rejonie wyspy Capri.
 • Velux 5 Oceans: Rybackie sieci zahamowały Gutkowskiego

  Żeglarze, którzy 14 maja wystartowali z amerykańskiego portu Charleston, bardzo szybko płyną do La Rochelle we Francji, mety ostatniego etapu wokółziemskich regat Velux 5 Oceans. Pecha miał Zbigniew Gutkowski, którego jacht zaplątał się w rybackie sieci.
 • Tomasz Cichocki szykuje się do wokółziemskiego rejsu

  53-letni kapitan Tomasz Cichocki z Olsztyna kończy wieloletnie przygotowania do samotnego rejsu wokół globu bez zawijania do portów, rzadko wybieraną przez żeglarzy trasą na wschód, pod wiatr. W sobotę jego jacht, po chrzcie, odbije od sopockiego molo.
 • Velux 5 Oceans: Polski jacht gotowy do drogi, rywale kończą etap

  W tym tygodniu trzech żeglarzy biorących udział w wokółziemskich regatach Velux 5 Oceans zakończy 4. etap w Charleston (USA). Natomiast Zbigniew Gutkowski, który przebywa w brazylijskiej Fortalezie, dokąd musiał zawinąć z powodu awarii jachtu, wkrótce wypłynie.
 • Velux 5 Oceans: Gutkowski zdąży z naprawą jachtu?

  Zbigniew Gutkowski, który wraz z trzema pozostałymi uczestnikami regat dookoła świata Velux 5 Oceans 27 marca wystartuje na trasę czwartego etapu z Punta del Este w Urugwaju do Charleston w USA, uspokoił kibiców, że zdąży z naprawą jachtu.
 • Wild Oats XI zwycięzcą regat Sydney-Hobart

  Wild Oats XI zwycięzcą regat Sydney-Hobart

  Australijski jacht "Wild Oats XI" Boba Oatleya, dowodzony przez Marka Richardsa, został oficjalnie ogłoszony zwycięzcą 66. żeglarskiego wyścigu Sydney-Hobart. Protest złożony na załogę 30-metrowej jednostki został odrzucony przez międzynarodowe jury regat.
 • Regaty Sydney-Hobart: Szykuje się 87 jachtów

  Załogi 87 jachtów, m.in. z Australii, Nowej Zelandii, Francji, Rosji, Wielkiej Brytanii, Włoch i USA szykują się do najbardziej znanego w świecie klasycznego wyścigu żeglarskiego na trasie Sydney-Hobart (630 mil).
 • Velux 5 Oceans: Dwie tony wody zalały jacht belgijskiego żeglarza

  Ponad dwie tony wody zalały jacht Belga Christophe'a Bullensa "Five Oceans of Smiles too" na trasie do Kapsztadu, mety pierwszego etapu regat samotników dookoła świata Velux 5 Oceans. Przyczyną powodzi było odłamanie się części generatora.
 • Australijski jacht Two True zwycięzcą regat Sydney-Hobart

  Zbudowany w 2009 roku jacht Two True, którego skipperem był jego właściciel Australijczyk Andrew Saies, zwyciężył w uwzględniającej parametry jednostek klasyfikacji generalnej 65. edycji regat Sydney-Hobart.
 • Sydney-Hobart: Alfa Romeo prowadzi na półmetku

  Sydney-Hobart: Alfa Romeo prowadzi na półmetku

  Jacht Alfa Romeo dowodzony przez Nowozelandczyka Neville'a Crichtona prowadzi na półmetku 65. edycji słynnych regat Sydney - Hobart. Z powodu słabego wiatru nie ma szans na poprawienie rekordu trasy.

Filmy - Jacht (1)