Jacek Zieliński

Artykuły - Jacek Zieliński (20)

 • Legia. Jacek Zieliński dla Interii: Trudno się uchronić przed takimi oczekiwaniami

  Legia. Jacek Zieliński dla Interii: Trudno się uchronić przed takimi oczekiwaniami

  - Mamy niezły zespół. Drużyna wykorzystuje swoje atuty i może być groźna dla każdego w ostatnich rundach eliminacji do Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Należy oczekiwać awansu. Legia jest skuteczna. Nie schodzi poniżej pewnego poziomu - mówi w rozmowie z Interią były trener i obrońca Legii Warszawa, obecnie dyrektor akademii klubu z Łazienkowskiej Jacek Zieliński.
 • Arka Gdynia. Trener Jacek Zieliński zwolniony. Zastąpi go Wojciech Stawowy?

  Arka Gdynia. Trener Jacek Zieliński zwolniony. Zastąpi go Wojciech Stawowy?

  Po piątkowej porażce 1-4 z Wisłą Płock posadę stracił trener Arki Jacek Zieliński, który 12 kwietnia 2019 r. został zatrudniony w roli "strażaka", by uratować zespół przed degradacją. Misja ratunkowa w ubiegłym sezonie się udała, ale w Gdyni szybko o tym zapomnieli. Nowym trenerem może zostać Wojciech Stawowy, który w Gdyni pracował w 2008 r.
 • Arka Gdynia - Piast Gliwice. Jacek Zieliński: Musimy pójść za ciosem

  Arka Gdynia - Piast Gliwice. Jacek Zieliński: Musimy pójść za ciosem

  - Wiem, że Arce różnie z Piastem szło i to dla nas niewygodny rywal, ale statystyki są po to, aby je przełamywać. W niedzielę trzeba zrobić wszystko, aby zadowolić kibiców oraz zainkasować trzy punkty, bo to jest dla nas najważniejsze - powiedział przed spotkaniem Ekstraklasy z Piastem Gliwice trener piłkarzy Arki Gdynia Jacek Zieliński. Mecz w niedzielę o 12.30.
 • Arka Gdynia. Zieliński: To wyjątkowo ważny mecz

  Arka Gdynia. Zieliński: To wyjątkowo ważny mecz

  - Nastawiamy się na ciężki mecz, ale solidnie przepracowaliśmy przerwę na reprezentację i do Bełchatowa jedziemy pełni optymizmu - powiedział przez sobotnim spotkaniem z beniaminkiem Ekstraklasy Rakowem Częstochowa trener piłkarzy Arki Gdynia Jacek Zieliński.
 • Arka Gdynia. Zieliński: Potrzebujemy zwycięstwa jak tlenu

  Arka Gdynia. Zieliński: Potrzebujemy zwycięstwa jak tlenu

  - Z Górnikiem Zabrze musimy wygrać, bo potrzebujemy zwycięstwa jak tlenu. Cieszę się, że dołączył do nas Marko Vejinović, bo to olbrzymia jakość dodana do drużyny - powiedział przed piątkowym meczem Ekstraklasy trener piłkarzy Arki Gdynia Jacek Zieliński.
 • Arka Gdynia. Zieliński: Nie ma łatwych meczów

  Arka Gdynia. Zieliński: Nie ma łatwych meczów

  - Nie mamy nic do stracenia. Chcemy zagrać o przełamanie i pełną pulę - zapowiedział przed piątkowym meczem 3. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy w Gdyni z Koroną Kielce trener Arki Jacek Zieliński.
 • Wisła Płock - Arka Gdynia 1-1. ​Jacek Zieliński: My się cieszymy, oni płaczą

  Wisła Płock - Arka Gdynia 1-1. ​Jacek Zieliński: My się cieszymy, oni płaczą

  - Sytuacja z końcówki meczu pokazała jak piłka nożna jest okrutna i przewrotna. My dzisiaj się cieszymy, Wisła płacze, ale to jest cały urok futbolu - skomentował Jacek Zieliński, trener Arki Gdynia po remisie w wyjazdowym meczu z Wisłą Płock 1-1.
 • Arka Gdynia. Ogromne kłopoty kadrowe przed grą o utrzymanie

  Arka Gdynia. Ogromne kłopoty kadrowe przed grą o utrzymanie

  Przed piątkowym meczem grupy spadkowej Ekstraklasy w Płocku z Wisłą trener piłkarzy Arki Gdynia ma spore problemy kadrowe - do gry nie jest zdolny żaden napastnik, wykruszyła się też połowa obrony. - Łódka przecieka i musimy łatać dziury - przyznał Jacek Zieliński.
 • Arka Gdynia. Jacek Zieliński przed meczem z Górnikiem Zabrze

  Arka Gdynia. Jacek Zieliński przed meczem z Górnikiem Zabrze

  W pierwszym spotkaniu grupy spadkowej Ekstraklasy piłkarze zajmującej 15. pozycję Arki zagrają w poniedziałek o 18 w Zabrzu z 12. w tabeli Górnikiem, do którego tracą dwa punkty. - Dla nas każdy mecz jest na wagę złota - przyznał trener gdynian Jacek Zieliński.
 • Arka Gdynia. Jacek Zieliński ma być nowym trenerem

  Arka Gdynia. Jacek Zieliński ma być nowym trenerem

  Karuzela trenerska w Ekstraklasie kręci się w najlepsze. Wszystko wskazuje na to, że do ligi wróci Jacek Zieliński, który ma być nowym szkoleniowcem Arki Gdynia.

Filmy - Jacek Zieliński (9)

 • Legia. Jacek Zieliński: Legia w LM? Jestem optymistą. Wideo

  Po tym co zobaczyłem w tym sezonie, zwłaszcza w środkowej jego części jestem dobrej myśli przed meczami Legii w pucharach. Bardzo się cieszę, że tak duża liczba młodych zawodników mogła zadebiutować w pierwszej drużynie w ostatnich meczach. Nie oczekiwałem fajerwerków, ale mogę powiedzieć, że to były udane występy. Współpraca Akademii z pierwszym zespołem układa się coraz lepiej - mówi dyrektor Akademii Legii Warszawa, był zawodnik i trener stołecznego klubu Jacek Zieliński.
 • Legia. Jacek Zieliński dla Interii: Wyjdziemy na prostą. To tylko kwestia czasu. Wideo

  Myślę, że kluby i federacje bardzo dobrze radzą sobie z obecną sytuacją. Kwestią czasu pozostaje sprawa, kiedy wyjdziemy na prostą, bo nauczyliśmy się już funkcjonować z koronawirusem. Powoli kibice wracają na stadiony, bardzo nas cieszy, że zrobiliśmy ten pierwszy krok. Widowisko tworzą nie tylko piłkarze, ale także kibice - mówi w rozmowie z Interią były trener i obrońca Legii Warszawa, obecnie dyrektor Akademii klubu Jacek Zieliński.
 • Legia. Jacek Zieliński dla Interii: Vuković dmucha na zimne. Wideo

  - Jeszcze nie świętujemy mistrzostwa Polski. Znając trenera Aleksandara Vukovicia to cały czas dmucha na zimne i przestrzega zawodników, że to nie jest jeszcze koniec walki. Z drugiej strony należy wykonać jeszcze jeden malutki kroczek. Według mnie to jest już tylko formalność - mówi w rozmowie z Interią były trener i obrońca Legii Warszawa, obecnie dyrektor Akademii klubu Jacek Zieliński.
 • Legia. Jacek Zieliński dla Interii: A jeśli od razu trafimy na klub z Azerbejdżanu? Wideo

  - Jeśli w dwóch pierwszych rundach eliminacji do Ligi Mistrzów wylosujemy na przykład zespół z Azerbejdżanu, to nie uważam, żeby było nam łatwiej grać tylko jeden mecz. Będziemy grać być może na wyjeździe, w wysokiej temperaturze i na sztucznej nawierzchni. Trudno przewidzieć, co się w takiej sytuacji stanie. Dwumecz dawałby nam większe szanse - mówi w rozmowie z Interią były trener i obrońca Legii Warszawa, obecnie dyrektor Akademii klubu Jacek Zieliński.