Jacek Żalek

Artykuły - Jacek Żalek (30)

Filmy - Jacek Żalek (5)

 • Jacek Żalek w ogniu pytań słuchaczy RMF FM

  Czy nie jest panu żal, że Platforma skręca w lewo i z partii w założeniach ideowych stała się partią władzy? Czy Platforma straciła tożsamość, czy już przekroczyła magiczną granicę? - to tylko kilka z wielu pytań, jakie słuchacze radia RMF zadali posłowi PO. Posłuchajcie, jak Jacek Żalek odpowiedział na nie w dogrywce do Kontrwywiadu RMF FM.
 • Żalek: To bezprawie, chodzi o ludzkie życie. Gowin nie mógł milczeć

  Minister nie może milczeć, gdy łamane są zasady dotyczące życia ludzkiego. Gowin wykazuje cywilną odwagę, mówiąc o Niemcach, którzy eksperymentują na polskich zarodkach. Opisał bezprawie, ale zdanie, które powiedział, zostało nieprecyzyjnie zrozumiane - mówi poseł konserwatywnego skrzydła PO Jacek Żalek w Kontrwywiadzie RMF FM. - Dlaczego miałbym drżeć o los Gowina w rządzie? Problemem jest brak ustawy regulującej kwestie in vitro, a nie słowa Gowina. Tusk, decydując o losach ministra, oceni jego dokonania, nie słowa - podkreśla.
 • Moda na homoseksualizm? Poseł Żalek wyjaśnia...

  To kwestia popkultury. Boimy się męskości - twierdzi Jacek Żalek, jeden z posłów PO, którzy głosowali przeciwko związkom partnerskim.
 • Poseł Żalek kontra słuchacze RMF FM

  Czy posłowi Jackowi Żalkowi podoba się język, jakiego politycy prawicy używają, mówiąc o osobach homoseksualnych? Czy rozważa odejście z PO i związanie się z PiS-em lub SP? Poseł Żalek odpowiadał na antenie RMF FM na pytania radiosłuchaczy.