InteriaTV - Jacek Sasin

Synonimy:
Sasin Jacek,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Jacek Sasin (57)

 • Jacek Sasin o Antonim Dudzie: To, że jest stryjem prezydenta, w niczym mu nie pomogło

  - Pan Antoni Duda jest człowiekiem, który ma duże doświadczenie w pracy w podmiotach gospodarczych - przekonywał wicepremier Jacek Sasin. - Myli się pan, panie premierze, pan Antoni Duda nie ma żadnego doświadczenia w pracy w podmiotach gospodarczych - mówił z kolei Robert Mazurek, gospodarz Porannej Rozmowy w RMF FM.
 • Rekompensaty za podwyżki cen prądu? Sasin: namawiam ministra klimatu i rząd do tego, by stały się faktem

  "Ja namawiałbym rząd i ministra klimatu do tego, żeby ten projekt stał się faktem" - tak o zapowiadanych przez siebie w ubiegłym roku rekompensatach za podwyżki cen prądu dla gospodarstw domowych mówił Jacek Sasin. Wicepremier i minister aktywów państwowych stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM, że "zgodnie ze swoją zapowiedzią mój resort przygotował stosowny projekt ustawy wprowadzający właśnie rekompensaty dla tych, którzy płacą więcej za prąd". "Ten projekt został przejęty przez ministerstwo klimatu (...) i dzisiaj to ono jest dysponentem tego projektu" - tłumaczył. Jak zadeklarował, projekt "w każdej chwili może być złożony i przedstawiony do pracy w rządzie i parlamencie". Polityk PiS unikał jednak odpowiedzi na pytanie, kiedy rekompensaty staną się faktem. "Wtedy, kiedy będzie taka decyzja rządu" - stwierdził ogólnie Sasin.
 • Jacek Sasin: Wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy w Końskich biło na głowę to, co mogliśmy oglądać w Lesznie

  „Jak się zestawi te dwa wystąpienia, to wydaje się, że wystąpienie pana prezydenta Andrzeja Dudy w Końskich biło na głowę to, co mogliśmy oglądać w Lesznie” – tak wystąpienia Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego – w miejsce debaty prezydenckiej – skomentował w Porannej rozmowie w RMF FM wicepremier Jacek Sasin. Podkreślił, że „przede wszystkim brakuje wiarygodności w tym, co robi Rafał Trzaskowski”. „Jaka jest prawdziwa twarz Rafała Trzaskowskiego, to kilka dni temu w Płocku mogliśmy zobaczyć, kiedy dostał niewygodne pytanie od lokalnego dziennikarza, jak powiedział, że te wybory są po to, żeby takich pytań nie zadawać” – wyjaśnił Sasin.
 • Sasin o wypowiedzi posła Czarnka: Trzeba wyjść i powiedzieć "przepraszam

  „Ja bym przeprosił, trzeba się tutaj absolutnie precyzyjnie wypowiadać (…) Powinno się rzeczywiście za to przeprosić, chociaż ja mam świadomość, co miał na myśli. Odnosił się nie do wszystkich, odnosił się do tych, którzy zachowują się obscenicznie, ale zabrzmiało to tak, jak zabrzmiało. Trzeba wyjść z tego i powiedzieć: przepraszam, wyraziłem się nie tak jak trzeba" - powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Tolerancja dla osób orientacji homoseksualnej to jest coś, co jest absolutnie poza dyskusją. Nikt nie powinien mówić, że oni są ludźmi gorszej kategorii, czy ludźmi, którzy nie mają równych praw - dodał polityk. Przypomnijmy, że poseł PiS Przemysław Czarnek w trakcie programu publicystycznego w TVP INFO stwierdził, że ludzie LGBT nie są równi innym ludziom. "Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem, brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka, czy o jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją".
 • Wybory korespondencyjne. Biedroń wystawił fakturę Sasinowi

  Kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń wysłał w czwartek fakturę do wicepremiera, ministra aktywów państwowych Jacka Sasina za organizację korespondencyjnych wyborów, które miały się odbyć 10 maja. (Polsat/Ipla)
 • Sasin o nieodbytych wyborach: Może opozycja podzieli się kosztami?

  - Normalnie tego typu rzeczy jak koszty wyborów reguluje budżet państwa, ale opozycja cały czas trąbi i chwali się, że te wybory nie odbyły się i to jest ich wielki sukces, że te wybory zablokowali. Może się podzielą tymi kosztami nieodbytych wyborów - mówił w Porannej Rozmowie w RMF FM Jacek Sasin pytany o to, kto zapłaci za wydrukowane przed 10 maja pakiety wyborcze.
 • Sasin o pakietach wyborczych: Nie ma żadnego cudownego odnalezienia. Może opozycja podzieli się kosztami?

  "Nie ma żadnego cudownego odnalezienia. Pakiety znajdują się w magazynach Poczty Polskiej" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin pytany o pakiety wyborcze, które miały zostać wykorzystane w zaplanowanych na 10 maja korespondencyjnych wyborach prezydenckich. "Kto zapłaci? Normalnie tego typu rzeczy reguluje budżet państwa. Opozycja cały czas trąbi i chwali się, że te wybory nie odbyły się i to jest ich wielki sukces, że te wybory zablokowali. Może się podzielą tymi kosztami nieodbytych wyborów?" - zasugerował.
 • Sasin o znoszeniu obostrzeń: Dyskusje trwają

  - Ja skorzystałem z usług mojej małżonki, która mnie nieco przystrzygła, ale myślę, że wszyscy czekamy na otwarcie zakładów fryzjerskich - mówił wicepremier Jacek Sasin. Gość Porannej Rozmowy w RMF FM odniósł się do trwających w rządzie dyskusjach o znoszeniu obostrzeń - kogoś musimy w tych ciężkich czasach słuchać. Minister zdrowia jest tą osobą, która przeprowadziła nas przez ten najtrudniejszy okres - przekonywał Sasin.
 • Wicepremier Sasin o wakacjach: W Polsce jest wiele pięknych miejsc

 • Sasin o kopalniach i PLL LOT: Sytuacja jest trudna

  - Te spółki górnicze znajdują się w trudnej sytuacji ekonomicznej i znajdowały się już przed koronawirusem, a w tej chwili problemy są tylko pogłębiane - mówił wicepremier Jacek Sasin - rząd musi pomóc Polskim Liniom Lotniczym, nie tylko musi ale chce to zrobić - podkreślał gość Porannej Rozmowy w RMF FM.