Jacek Sasin

Synonimy:
Sasin Jacek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jacek Sasin (62)

Filmy - Jacek Sasin (80)

 • Jacek Sasin: Nie wyobrażam sobie, żeby zaprzysiężenie prezydenta było przesunięte

  "Nie wyobrażam sobie, żeby zaprzysiężenie prezydenta było przesunięte" – powiedział wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Wskazał, że brak zaprzysiężenia oznaczałby, że Polska nie miałaby prezydenta ze wszystkimi konsekwencjami prowadzącymi do anarchii prawnej.
 • Jacek Sasin: Wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy w Końskich biło na głowę to, co mogliśmy oglądać w Lesznie

  „Jak się zestawi te dwa wystąpienia, to wydaje się, że wystąpienie pana prezydenta Andrzeja Dudy w Końskich biło na głowę to, co mogliśmy oglądać w Lesznie” – tak wystąpienia Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego – w miejsce debaty prezydenckiej – skomentował w Porannej rozmowie w RMF FM wicepremier Jacek Sasin. Podkreślił, że „przede wszystkim brakuje wiarygodności w tym, co robi Rafał Trzaskowski”. „Jaka jest prawdziwa twarz Rafała Trzaskowskiego, to kilka dni temu w Płocku mogliśmy zobaczyć, kiedy dostał niewygodne pytanie od lokalnego dziennikarza, jak powiedział, że te wybory są po to, żeby takich pytań nie zadawać” – wyjaśnił Sasin.
 • Sasin o wypowiedzi posła Czarnka: Trzeba wyjść i powiedzieć "przepraszam

  „Ja bym przeprosił, trzeba się tutaj absolutnie precyzyjnie wypowiadać (…) Powinno się rzeczywiście za to przeprosić, chociaż ja mam świadomość, co miał na myśli. Odnosił się nie do wszystkich, odnosił się do tych, którzy zachowują się obscenicznie, ale zabrzmiało to tak, jak zabrzmiało. Trzeba wyjść z tego i powiedzieć: przepraszam, wyraziłem się nie tak jak trzeba" - powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Tolerancja dla osób orientacji homoseksualnej to jest coś, co jest absolutnie poza dyskusją. Nikt nie powinien mówić, że oni są ludźmi gorszej kategorii, czy ludźmi, którzy nie mają równych praw - dodał polityk. Przypomnijmy, że poseł PiS Przemysław Czarnek w trakcie programu publicystycznego w TVP INFO stwierdził, że ludzie LGBT nie są równi innym ludziom. "Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem, brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka, czy o jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją".
 • Wybory korespondencyjne. Biedroń wystawił fakturę Sasinowi

  Kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń wysłał w czwartek fakturę do wicepremiera, ministra aktywów państwowych Jacka Sasina za organizację korespondencyjnych wyborów, które miały się odbyć 10 maja. (Polsat/Ipla)