Jacek Samojłowicz

Artykuły - Jacek Samojłowicz (7)

 • "Kac Wawa" za granicą. Podoba się?

  "Kac Wawa" za granicą. Podoba się?

  Komedia "Kac Wawa" to "bezdyskusyjnie najgorszy film na świecie zrealizowany w 3D" - uznał jeden z zagranicznych serwisów internetowych.
 • Co dalej z "Tajemnicą Westerplatte"?

  Co dalej z "Tajemnicą Westerplatte"?

  "Tajemnica Westerplatte", z Michałem Żebrowskim w jednej z głównych ról, jest w fazie postprodukcji, zdjęcia zakończono. Data premiery nie jest jeszcze ustalona, rozważane terminy to listopad i luty - poinformował PAP producent wykonawczy filmu Jacek Samojłowicz.
 • "Tajemnica Westerplatte" we wrześniu

  "Tajemnica Westerplatte" we wrześniu

  Zakończyły się już zdjęcia do filmu "Tajemnice Westerplatte". Zasadnicza część zdjęć powstała jesienią, a teraz zrobione zostały tak zwane "dokrętki" scen, które wcześniej nakręcono w innej obsadzie.
 • Koniec "Tajemnic Westerplatte"

  Koniec "Tajemnic Westerplatte"

  Zakończyły się zdjęcia do już głośnego filmu "Tajemnice Westerplatte". Przypomnijmy, że po kilku dniach zdjęciowych w 2009 roku, pierwszy producent, Jacek Lipski, wycofał się z projektu w atmosferze skandalu finansowego. Dwa lata później produkcję przejął Jacek Samojłowicz ("Kac Wawa").
 • Do sądu za złą recenzję?

  Do sądu za złą recenzję?

  Współproducent komedii "Kac Wawa" Jacek Samojowicz domaga się odszkodowania od Tomasza Raczka za nawoływanie do bojkotu filmu. - Przez tego pana straciłem kilka milionów wpływów - mówi.
 • Skolimowski o Dywizjonie 303?

  Skolimowski o Dywizjonie 303?

  W ciągu najbliższych dwóch lat ma powstać film fabularny o polskich lotnikach biorących udział w Bitwie o Wielką Brytanię. Obraz powstanie na podstawie powieści Arkadego Fiedlera "Dywizjon 303". Kandydatem na reżysera jest Jerzy Skolimowski.
 • Sensacyjne zaginięcie gwiazdora!

  Sensacyjne zaginięcie gwiazdora!

  Wczoraj w Warszawie odbyła się konferencja prasowa najnowszego filmu Jarosława Żamojdy - "Skorumpowani". W warszawskim Champions Sports Barze pojawili się aktorzy, m.in. Mariusz Pujszo, Paweł Burczyk, Olga Bołądź, Artur Łodyga, Wenanty Nosul oraz reżyser Jarosław Żamojda i producent Jacek Samojłowicz. Wśród gości nie zabrakło też polskich mistrzów sportów walki, którzy w filmie prezentują swoje umiejętności, Macieja Grubskiego i Dariusza Bajkowskiego.

Filmy - Jacek Samojłowicz (1)

 • "Każdy film trzyma poziom"

  Srebrne Lwy 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni przyznano filmowi "Wojna polsko-ruska", w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Producentem filmu był Jacek Samojłowicz.