Jacek Rozenek

Artykuły - Jacek Rozenek (44)

 • Modny Jacek Rozenek na czerwonym dywanie

  Modny Jacek Rozenek na czerwonym dywanie

  Gala „Serce dla zwierząt” podsumowała plebiscyt pod takim samym tytułem, który odbywa się w Polsce już po raz piętnasty. Nagrody otrzymali ludzie, którzy wyróżnili się pomocą niesioną zwierzakom.
 • Jacek Rozenek założył fundację

  Jacek Rozenek założył fundację

  Aktor uważa, że znajomość dawnych dziejów pomaga zrozumieć mechanizmy rządzące światem i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Jest też zdania, że obecnie historia bywa wykorzystywana do celów politycznych. Jesienią tego roku, wraz z Barbarą Konarską, założył fundację o nazwie Virtuti Artis, której celem jest promowanie historii i sztuki.
 • "Pytanie na śniadanie" bez Rozenka i Chincz

  "Pytanie na śniadanie" bez Rozenka i Chincz

  Jacek Rozenek i Urszula Chincz nie poprowadzą już jesienią "Pytania na śniadanie" w telewizyjnej Dwójce. TVP2 przygotowuje duże zmiany w formule programu.
 • Jacek Rozenek o "Tańcu z Gwiazdami": Bardzo się lubimy

  Jacek Rozenek o "Tańcu z Gwiazdami": Bardzo się lubimy

  Jacek Rozenek nie kryje satysfakcji z tego, że mógł wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami". Aktor przyznaje, że program był dla niego nie tylko świetną przygodą i doskonaleniem umiejętności tanecznych, lecz przede wszystkim lekcją pokory.
 • Marzyciel z praskiego podwórka

  Marzyciel z praskiego podwórka

  Wychował się na niebezpiecznej warszawskiej Pradze.
 • Najbardziej szalone lata

  Najbardziej szalone lata

  ...mamy chyba za sobą. Dziś show-biznes okrzepł i rządzi się jasnymi regułami.

Filmy - Jacek Rozenek (2)

 • Jacek Rozenek założył fundację

 • Jacek Rozenek o "Tańcu z gwiazdami"

  Jacek Rozenek nie kryje satysfakcji z tego, że mógł wziąć udział w „Tańcu z gwiazdami”. Aktor przyznaje, że program był dla niego nie tylko świetną przygodą i doskonaleniem umiejętności tanecznych, lecz przede wszystkim lekcją pokory. Po wielogodzinnych treningach bywały czasem momenty zwątpienia, ale starał się je przezwyciężać, by nie zawieść swoich fanów, producentów programu i Magdaleny Soszyńskiej-Michno, która towarzyszyła mu na parkiecie.