Jacek Rozenek

Artykuły - Jacek Rozenek (28)

 • Jacek Rozenek opublikował poruszające wideo

  Jacek Rozenek opublikował poruszające wideo

  Aktor znany z serialu "Barwy szczęścia" i trener biznesu jest obecnie w znakomitej formie, zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Jednak na swoim profilu facebookowym cofnął się do dramatycznych miesięcy sprzed 1,5 roku, kiedy musiał uczyć się... wstawać z wózka inwalidzkiego i niemal nadludzką siłą woli starać się zachowywać równowagę w pozycji pionowej.
 • Jacek Rozenek opublikował poruszający film dla osób po udarze

  Jacek Rozenek opublikował poruszający film dla osób po udarze

  Jacek Rozenek, aktor znany z serialu "Barwy szczęścia" i trener biznesu, jest obecnie w znakomitej formie, zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Jednak na swoim profilu facebookowym cofnął się do dramatycznych chwil sprzed kilkunastu miesięcy, kiedy musiał uczyć się... wstawać z wózka inwalidzkiego i niemal nadludzką siłą woli starać się zachowywać równowagę w pozycji pionowej.
 • Gwiazdy i udar. Atakuje niespodziewanie!

  Gwiazdy i udar. Atakuje niespodziewanie!

  Krzysztof Globisz, Sharon Stone, Jacek Rozenek, Catherine Deneuve - co łączy te gwiazdy? ​Wszystkie miały udar, a ten nie wybiera ofiar. Dotyka zwykłych śmiertelników i ludzi sławnych - polityków, naukowców, artystów, aktorów, tych z Hollywood i znad Wisły.
 • Jacek Rozenek: Trzeba odrzucić wszechobecną komercję

  Jacek Rozenek: Trzeba odrzucić wszechobecną komercję

  Jacek Rozenek przyznaje, że choć grudzień jest dla niego bardzo pracowity, to kiedy już przychodzą święta, stara się wyciszyć, wyłącza telefon i poświęca czas tylko swoim bliskim. Dla niego Boże Narodzenie ma przede wszystkim wymiar duchowy. Duże zakupy, kilkudniowe przygotowania i stos prezentów mają znaczenie drugorzędne.
 • Jacek Rozenek zabrał syna na pokaz mody

  Jacek Rozenek zabrał syna na pokaz mody

  Aktor Jacek Rozenek był przez 10 lat mężem Małgorzaty Rozenek. Para doczekała się dwóch synów.
 • Modny Jacek Rozenek na czerwonym dywanie

  Modny Jacek Rozenek na czerwonym dywanie

  Gala „Serce dla zwierząt” podsumowała plebiscyt pod takim samym tytułem, który odbywa się w Polsce już po raz piętnasty. Nagrody otrzymali ludzie, którzy wyróżnili się pomocą niesioną zwierzakom.
 • Jacek Rozenek założył fundację

  Jacek Rozenek założył fundację

  Aktor uważa, że znajomość dawnych dziejów pomaga zrozumieć mechanizmy rządzące światem i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Jest też zdania, że obecnie historia bywa wykorzystywana do celów politycznych. Jesienią tego roku, wraz z Barbarą Konarską, założył fundację o nazwie Virtuti Artis, której celem jest promowanie historii i sztuki.
 • "Pytanie na śniadanie" bez Rozenka i Chincz

  "Pytanie na śniadanie" bez Rozenka i Chincz

  Jacek Rozenek i Urszula Chincz nie poprowadzą już jesienią "Pytania na śniadanie" w telewizyjnej Dwójce. TVP2 przygotowuje duże zmiany w formule programu.
 • Jacek Rozenek o "Tańcu z Gwiazdami": Bardzo się lubimy

  Jacek Rozenek o "Tańcu z Gwiazdami": Bardzo się lubimy

  Jacek Rozenek nie kryje satysfakcji z tego, że mógł wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami". Aktor przyznaje, że program był dla niego nie tylko świetną przygodą i doskonaleniem umiejętności tanecznych, lecz przede wszystkim lekcją pokory.

Filmy - Jacek Rozenek (3)

 • Jacek Rozenek: Trzeba odrzucić wszechobecną komercję

  Jacek Rozenek przyznaje, że choć grudzień jest dla niego bardzo pracowity, to kiedy już przychodzą święta, stara się wyciszyć, wyłącza telefon i poświęca czas tylko swoim bliskim. Dla niego Boże Narodzenie ma przede wszystkim wymiar duchowy. Duże zakupy, kilkudniowe przygotowania i stos prezentów mają znaczenie drugorzędne.
 • Jacek Rozenek założył fundację

 • Jacek Rozenek o "Tańcu z gwiazdami"

  Jacek Rozenek nie kryje satysfakcji z tego, że mógł wziąć udział w „Tańcu z gwiazdami”. Aktor przyznaje, że program był dla niego nie tylko świetną przygodą i doskonaleniem umiejętności tanecznych, lecz przede wszystkim lekcją pokory. Po wielogodzinnych treningach bywały czasem momenty zwątpienia, ale starał się je przezwyciężać, by nie zawieść swoich fanów, producentów programu i Magdaleny Soszyńskiej-Michno, która towarzyszyła mu na parkiecie.