Jacek Kurski

Synonimy:
Kurski Jacek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jacek Kurski (379)

 • Jacek Kurski pozwał Krzysztofa Skibę. Nowe informacje w sprawie

  Jacek Kurski pozwał Krzysztofa Skibę. Nowe informacje w sprawie

  Jacek Kurski złożył do sądu wniosek przeciwko Krzysztofowi Skibie, który miał go urazić jedną z wypowiedzi.
 • Jacek Kurski bohaterem kolejnego zamieszania w TVP! O co chodzi?

  Jacek Kurski bohaterem kolejnego zamieszania w TVP! O co chodzi?

  Rada Mediów Narodowych ma uchylić decyzję sprzed tygodnia o powołaniu Jacka Kurskiego do zarządu Telewizji Polskiej i powołać go jeszcze raz - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Skąd to zamieszanie? Skład zarządu TVP ograniczony jest do trzech osób, miejsce dla Kurskiego zwolniło się więc formalnie dopiero po wczorajszej rezygnacji Marzeny Paczuskiej.
 • Doda skrytykowała Jacka Kurskiego. "To nie są zawody"

  Doda skrytykowała Jacka Kurskiego. "To nie są zawody"

  W ostatnich dniach premiery miały dwa filmy o pedofilii - "Nic się nie stało" oraz "Zabawa w chowanego". Do obu w niefortunny sposób odniósł się Jacek Kurski.
 • Burza po wpisie Jacka Kurskiego o "pojedynku filmów o pedofilii"

  Burza po wpisie Jacka Kurskiego o "pojedynku filmów o pedofilii"

  Porównanie przez Jacka Kurskiego oglądalności emitowanego na antenie TVP dokumentu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" i pokazywanego dzień później w TVN-ie filmu braci Sekielskich "Zabawa w chowanego" sprowadziło na byłego prezesa TVP internetową krytykę. Poszło o użycie przez Kurskiego słowa "pojedynek".
 • Jacek Kurski wróci na fotel prezesa TVP?

  Jacek Kurski wróci na fotel prezesa TVP?

  Pełniący obowiązki prezesa TVP Maciej Łopiński powiedział w rozmowie z „Super Expressem”, że nie wystartuje w wyborach nowego prezesa telewizji. Czy na fotel szefa TVP wróci Jacek Kurski?
 • Don Vasyl zrobi musical o Romach? Jacek Kurski zainteresowany

  Don Vasyl zrobi musical o Romach? Jacek Kurski zainteresowany

  Don Vasyl zaprezentował swój nowy pomysł. Jest już po rozmowach z byłym prezesem TVP, Jackiem Kurskim.
 • Maciej Łopiński zastąpił Jacka Kurskiego na stanowisku prezesa TVP

  Maciej Łopiński zastąpił Jacka Kurskiego na stanowisku prezesa TVP

  "Chciałem zaznaczyć, że to jest czasowe oddelegowanie z rady nadzorczej do pełnienia funkcji prezesa zarządu i ja je tak będę traktował" - powiedział podczas konferencji prasowej Maciej Łopiński, p.o. prezesa zarządu Telewizji Polskiej.
 • Jacek Kurski nie jest już prezesem TVP

  Jacek Kurski nie jest już prezesem TVP

  Rada Mediów Narodowych odwołała Jacka Kurskiego ze stanowiska Prezesa Zarządu Spółki "Telewizja Polska" Spółka Akcyjna. Jej uchwałę opublikowano na stronach Sejmu.
 • Kto zastąpi Jacka Kurskiego w TVP? Są dwa nazwiska

  Kto zastąpi Jacka Kurskiego w TVP? Są dwa nazwiska

  Mateusz Matyszkowicz zastąpi odwołanego ze stanowiska prezesa TVP Jacka Kurskiego, a Marzena Paczuska przejmie nadzór nad Telewizyjną Agencyjną Informacyjną – taki, najbardziej prawdopodobny scenariusz, podaje "Presserwis", powołując się na swoje ustalenia. Według innej wersji, do kierowania TVP zostałby tymczasowo oddelegowany z rady nadzorczej Maciej Łopiński.
 • Jacek Kurski bliski odwołania ze stanowiska

  Jacek Kurski bliski odwołania ze stanowiska

  Do poniedziałku, 9 marca, Rada Mediów Narodowych w korespondencyjnym głosowaniu ma rozstrzygnąć w sprawie odwołania prezesa TVP Jacka Kurskiego - poinformował przewodniczący Rady Krzysztof Czabański. Dodał, że z pięcioosobowego składu RMN wpłynęły już cztery głosy za odwołaniem Kurskiego.

Zdjęcia - Jacek Kurski (7)

 • film.interia.pl
  Jacek Kurski w Kielcach
 • film.interia.pl
  Jacek Kurski w Kielcach
 • film.interia.pl
  Jacek Kurski w Kielcach
 • film.interia.pl
  Jacek Kurski w Kielcach
 • film.interia.pl
  Jacek Kurski w Kielcach
 • film.interia.pl
  Jacek Kurski w Kielcach

Filmy - Jacek Kurski (35)

 • Jacek Kurski: "Osiecka" jak "Anna German"

  - Z tym [serialem] wiążę ogromne nadzieje, porównywalne do "Anny German" sprzed kilkunastu lat. Pamiętajmy, że telewizja w ostatnich latach się rozhermetyzowała; jeśli to będzie 3 miliony [widzów], to będę bardzo zadowolony. Myślę, że to jest potencjał - zapowiada Jacek Kurski. Premiera 13-odcinkowej" Osieckiej" zaplanowana jest na wiosnę 2020 roku. W rolę tytułowej bohaterki, na różnych etapach jej życia, wcielą się Eliza Rycembel oraz Magdalena Popławska, wielka fanka twórczości Agnieszki Osieckiej a także laureatka nagrody jej imienia na Festiwalu Piosenki Aktorskiej.
 • Jacek Kurski o problemach Lechii Gdańsk. Wideo

  Szef Telewizji Polskiej, kibic Lechii Gdańsk i były prezes tego klubu o problemach lidera piłkarskiej Ekstraklasy w rozmowie z Interią.
 • Jacek Kurski o red. Szaranowiczu i umowie TVP z PZN w sprawie skoków. Wideo

  Telewizja Polska podpisała w Zakopanem nową umową z Polskim Związkiem Narciarskim na pokazywanie skoków do 2026 roku. - Dopóki ja będę prezesem TVP, to Włodek Szaranowicz zawsze będzie zapraszany do stanowiska komentatorskiego. Nie ma bardziej genialnego komentatora lekkoatletyki i skoków - powiedział Jacek Kurski.
 • Ekstraklasa w TVP. Jacek Kurski komentuje. Wideo

  Mecze Ekstraklasy piłkarskiej wracają do Telewizji Polskiej. Platforma nc+ i TVP będą wspólnie transmitować mecze od sezonu 2019/20. TVP pokaże 37 meczów w sezonie - po jednym w każdej kolejce.