Jacek Karnowski

Synonimy:
Karnowski Jacek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jacek Karnowski (32)

 • Jacek Karnowski o aferze pedofilskiej po emisji "Nic się nie stało"

  Jacek Karnowski o aferze pedofilskiej po emisji "Nic się nie stało"

  Byliśmy zdeterminowani do wyeliminowania tego zła z Sopotu. Jakakolwiek współpraca z Zatoką Sztuki została zerwana i teraz konsekwentnie oczekujemy zwrotu budynku. Od czasów wojny nic gorszego w Sopocie nie zdarzyło się niż działalność tych ludzi - oświadczył prezydent Sopotu Jacek Karnowski po emisji w TVP filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" o aferze pedofilskiej związanej m.in. z lokalem "Zatoka Sztuki" w Sopocie.
 • B. naczelny i dziennikarz "Rz" przegrali z prezydentem Sopotu

  B. naczelny i dziennikarz "Rz" przegrali z prezydentem Sopotu

  Sąd Apelacyjny w Gdańsku zasądził przeprosiny oraz 50 tys. zł zadośćuczynienia w procesie, jaki prezydent Sopotu Jacek Karnowski wytoczył b. redaktorowi naczelnemu "Rzeczpospolitej" oraz b. dziennikarzowi tej gazety za artykuły dotyczące tzw. afery sopockiej.
 • ​W środę Sąd Najwyższy zajmie się sprawą prezydenta Sopotu

  ​W środę Sąd Najwyższy zajmie się sprawą prezydenta Sopotu

  W środę Sąd Najwyższy ma rozpoznać kasację od wyroku uniewinniającego prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego z zarzutu przyjęcia dwóch łapówek od miejscowych biznesmenów. Kasację w lutym zeszłego roku wniosła do SN Prokuratura Regionalna w Gdańsku.
 • ​Prezydent Sopotu o incydentach podczas pogrzebu "Inki" i "Zagończyka"

  ​Prezydent Sopotu o incydentach podczas pogrzebu "Inki" i "Zagończyka"

  Jacek Karnowski komentuje incydenty podczas niedzielnych uroczystości pogrzebowych Żołnierzy Wyklętych w Gdańsku. Prezydent Sopotu przypomina, że w jego mieście od kilkunastu lat pokojowo oddaje się hołd "Ince".
 • Lekkoatletyczne HMŚ. Biernat: Przygotowania są bardzo zaawansowane

  Lekkoatletyczne HMŚ. Biernat: Przygotowania są bardzo zaawansowane

  Minister sportu Andrzej Biernat ocenił, że przygotowania do 15. lekkoatletycznych halowych mistrzostw świata (7-9 marca) są bardzo zaawansowane. Sprawdził też, jak wydawane są publiczne pieniądze. Zdaniem prezydenta Sopotu, będą to dobrze zainwestowane środki.
 • Program Jana Pospieszalskiego zdjęty z anteny TVP

  Program Jana Pospieszalskiego zdjęty z anteny TVP

  Program Jana Pospieszalskiego "Bliżej" został zdjęty z anteny, bo władze TVP nie zgodziły się na to, aby gościem był publicysta Jacek Karnowski - informuje rzecznik TVP.
 • Śledztwo przeciw prezydentowi Sopotu umorzone. "Ulga"

  Śledztwo przeciw prezydentowi Sopotu umorzone. "Ulga"

  Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie afery sopockiej. Prezydent Sopotu Jacek Karnowski przez pięć lat był podejrzany o rzekome przyjęcie łapówki w postaci dwóch mieszkań w zamian za pozytywną decyzję urzędu miasta. Dziś w rozmowie z RMF FM mówi: "To jest wielka ulga i kompromitacja CBA Mariusza Kamińskiego".
 • Karnowski dla RMF24: Nie chcę niczego komentować. Od początku uważałem, że sprawa jest absurdalna

  Karnowski dla RMF24: Nie chcę niczego komentować. Od początku uważałem, że sprawa jest absurdalna

  Do czasu oficjalnej informacji z prokuratury prezydent Sopotu Jacek Karnowski wstrzymuje się z komentarzem do decyzji o umorzeniu śledztwa ws. głównego wątku afery sopockiej. Według naszych nieoficjalnych informacji, śledczy ze Szczecina mają jutro poinformować o umorzeniu i o tym, że główny dowód w sprawie - nagranie rozmowy Sławomira Julke z prezydentem Sopotu - to tylko kopia, która mogła być zmanipulowana.
 • "Gazeta Polska Codziennie": Coraz bliżej referendum w Sopocie

  "Gazeta Polska Codziennie": Coraz bliżej referendum w Sopocie

  Mieszkańcy chcą odwołania prezydenta Karnowskiego - informuje "Gazeta Polska Codziennie".
 • RMF24: Karnowski zgłosił policji hakerski atak

  RMF24: Karnowski zgłosił policji hakerski atak

  Jacek Karnowski złożył formalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez internetowych włamywaczy. Za sprawą hakerów, którzy przedstawili się jako "Broken Finger & Cryptex Team", na oficjalnej stronie internetowej prezydenta Sopotu pojawiła się m.in. informacja: "Córka premiera kupiła sopockie molo".