Jacek Dewódzki

Artykuły - Jacek Dewódzki (8)

 • Dżem: Pamięci Pawła Bergera

  Dżem: Pamięci Pawła Bergera

  W piątek, 27 stycznia, w pierwszą rocznicę tragicznej śmierci Pawła Bergera, klawiszowca grupy Dżem, odbędzie się specjalny koncert. W Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu razem z grupą Dżem wystąpią przyjaciele muzyka, który zginął w wypadku samochodowym na autostradzie A4 w pobliżu Jaworzna.
 • Revolucja: Disco polo na rockowo

  Revolucja: Disco polo na rockowo

  W czwartek, 8 grudnia, w krakowskim klubie "Drukarnia" miała się odbyć premiera materiału z debiutanckiej płyty "II" rockowej grupy Revolucja. Występ ekipy wokalisty Jacka Dewódzkiego, byłego śpiewaka Dżemu, został skutecznie zepsuty przez akustyków, ale za to koncert zmienił się w spotkanie towarzyskie.
 • Posłuchaj Revolucji!

  Posłuchaj Revolucji!

  "Ja wiem, że wiesz" to tytuł singla promującego płytę "II" krakowskiej grupy Revolucja, na której czele stoi Jacek Dewódzki, były wokalista Dżemu w latach 1995-2001. Na stronach INTERIA.PL możecie już posłuchać tego nagrania, o którym opowiedział nam sam Dewódzki.
 • Revolucja według Jacka Dewódzkiego

  Revolucja według Jacka Dewódzkiego

  "II" to tytuł debiutanckiej płyty grupy Revolucja, na której czele stoi Jacek Dewódzki, w latach 1995-2001 wokalista Dżemu. "Dwójka" trafiła do sklepów w poniedziałek, 28 listopada, a o nowych nagraniach krakowskich rockmanów opowiedział nam Jacek Dewódzki.
 • Sean McMahon & Tomasz Kamiński: Ścierański i Dewódzki na premierze płyty

  Sean McMahon & Tomasz Kamiński: Ścierański i Dewódzki na premierze płyty

  Po fonograficznym debiucie na składance "Skazani na bluesa vol.1" nadszedł czas, aby prezentujące się na niej zespoły wydały swoje autorskie płyty. Jako pierwszy dostępny będzie album "Where Will You Go?" duetu Sean McMahon & Tomek Kamiński. Z tej okazji firma Omerta.art - wydawca płyty - zorganizowała specjalny koncert, na którym zagrają wspólnie m.in. Jacek Dewódzki i Krzysztof Ścierański.
 • IV Tyski Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla

  IV Tyski Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla

  W dniach 27-28 lipca już po raz czwarty odbył się w Tychach Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla. Publiczności w ciągu dwóch dni zaprezentowały się m.in. zespoły J.J. Band, Patchwork, Kaiser Walzer, Cree, O.N.A., Riders, Dżem oraz Jacek Dewódzki i jego 230V.
 • Dżem bez Jacka Dewódzkiego!

  Ta wiadomość zaskoczy wszystkich fanów muzyki w naszym kraju. Od czwartku, 15 lutego, Jacek Dewódzki przestał być wokalistą legendarnej formacji Dżem. Przyczyną rozstania jest chęć współpracy z "nowym głosem", który ma odświeżyć brzmienie Dżemu. Nowym głosem jest Maciej Balcar .
 • Świeży Dżem

  13 maja ukaże się nowy album zespołu Dżem, zatytułowana "Być albo mieć". Jak powiedział Jacek Dewódzki, wokalista grupy, płyta ma być wesoła i będzie do pewnego stopnia zaskoczeniem dla fanów.