Jacek Borcuch

Artykuły - Jacek Borcuch (27)

 • "Volterra": Janda i Smutniak u Borcucha

  "Volterra": Janda i Smutniak u Borcucha

  Trwają zdjęcia do "Volterry" - nowego filmu Jacka Borcucha. W rolach głównych zobaczymy Krystynę Jandę oraz Kasię Smutniak. Zdjęcia realizowane są w Toskanii i potrwają do drugiej połowy kwietnia.
 • Nowy film Jacka Borcucha z Krystyną Jandą w roli głównej

  Nowy film Jacka Borcucha z Krystyną Jandą w roli głównej

  Jacek Borcuch ("Wszystko co kocham", "Tulipany", "Nieulotne") przygotowuje się do realizacji nowego filmu "Volterra", w którym główną rolę zagra Krystyna Janda.
 • Ilona Ostrowska: Trzeba się jakoś dogadać

  Ilona Ostrowska: Trzeba się jakoś dogadać

  Ilona Ostrowska ("Tulipany", "Ile waży koń trojański?", "Ranczo", "Bez tajemnic") bardzo długo nie mogła pogodzić się z tym, że jej mąż, reżyser Jacek Borcuch, odszedł szukać szczęścia u boku innej kobiety. Okazuje się, że aktorka - choć od jej rozstania z mężem minęły niedawno 4 lata - wciąż go kocha.
 • "Nieulotne": Dotyk, nie-dotyk

  "Nieulotne": Dotyk, nie-dotyk

  Michał (Jakub Gierszał) i Karina (Magdalena Berus) poznają się podczas wakacji w Hiszpanii. Wino, seks, słońce i beztroska. Czeka ich typowy letni romans? Bynajmniej. Czy na Jacka Borcucha czeka zaś międzynarodowa sława? Zobaczymy. Teraz warto skupić się na tym, że jego "Nieulotne" miały światową premierę na największym festiwalu kina niezależnego Sundance w Park City, skąd wróciły do Polski z nagrodą za najlepsze zdjęcia dla Michała Englerta.
 • Jacek Borcuch: Rewolucjonista miłości

  Jacek Borcuch: Rewolucjonista miłości

  Opowieść o końcu niewinności - tak film "Nieulotne", który do kin trafi w piątek, określił reżyser Jacek Borcuch. Film jest historią trudnej miłości pary dwudziestolatków. Główne role grają Jakub Gierszał i Magdalena Berus. Akcja częściowo toczy się w Hiszpanii.
 • "Nieulotne": Dziwne rzeczy

  "Nieulotne": Dziwne rzeczy

  - Podoba mi się, że ludzie widzą w tym filmie tak różne, czasem dziwne rzeczy. Im bardziej mi się to wymyka jako autorowi, tym bardziej mnie to podnieca. Uwielbiam to - tak o swoim najnowszym obrazie "Nieulotne" mówi Jacek Borcuch, jeden z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych za granicą polskich reżyserów młodego pokolenia.
 • Światowa premiera "Nieulotne" Borcucha

  Światowa premiera "Nieulotne" Borcucha

  "Nieulotne", najnowszy obraz Jacka Borcucha, jednego z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych za granicą polskich reżyserów młodego pokolenia, został w minioną niedzielę zaprezentowany w ramach prestiżowego Konkursu Międzynarodowego festiwalu Sundance.
 • Gierszał traci cnotę z debiutantką

  Gierszał traci cnotę z debiutantką

  8 lutego 2013 roku na ekrany kin wejdzie film "Nieulotne" - najnowszy obraz Jacka Borcucha, jednego z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych za granicą polskich reżyserów młodego pokolenia, którego poprzednia produkcja "Wszystko, co kocham" była polskim kandydatem do Oscara

Filmy - Jacek Borcuch (9)

 • "Nieulotne" - tysiąc interpretacji, a każda prawdziwa

  "Nieulotne" to film, który wymyka się klasyfikacjom i poddaje tysiącu różnych interpretacji - mówi reżyser obrazu, Jacek Borcuch, nie kryjąc satysfakcji z takiego stanu rzeczy. - Najgorsze to wpływać na percepcję widza - zauważa.
 • "Nieulotne" - trudna pierwsza miłość

  Joanna Kulig opowiada o filmie Jacka Borcucha, w którym zagrała rolę drugoplanową. "Nieulotne" to historia pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, pracując razem w słonecznej Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów.
 • "Nieulotne"

  Film opowiada o parze polskich studentów, którzy poznają się podczas wakacji w Hiszpanii. W beztroski czas i rajski krajobraz wdziera się jednak rzeczywistość rodem z najgorszego snu...
 • "Bez tajemnic": w gabinecie psychoterapeuty

  Anna Kazejak i Jacek Borcuch, reżyserrzy serialu "Bez tajemnic", zastanawiają się nad istotą pracy psychoterapeuty.