Jacek Bednarz

Artykuły - Jacek Bednarz (124)

Filmy - Jacek Bednarz (12)

 • Jacek Bednarz dla Interii: Brzęczka bronią wyniki. Wideo

  - Cały czas słyszę te głosy, że reprezentacja powinna mieć lepszy, inny styl. Chciałbym przypomnieć tym wszystkim, którzy tak twierdzą, że były czasy, kiedy może i gra była ładniejsza dla oka, ale nie było wyników i czegoś bardziej trwałego. Uważam, że Jerzego Brzęczka bronią wyniki - mówi w rozmowie z Interią były reprezentant Polski Jacek Bednarz.
 • Ekstraklasa. Jacek Bednarz o meczu Wisła - Legia. Wideo

  Były piłkarz Legii Warszawa i były prezes Wisły Kraków, a obecnie prezes Elany Toruń w rozmowie z Interią po meczu Legionovia - Elana 1-2.
 • Elana Toruń. Jacek Bednarz dla Interii: Na razie nie obniżamy piłkarzom wynagrodzeń. Wideo

  Drużyna jest świadoma tego, że jest ciężko. Pracujemy nad tym, aby najbliższe zobowiązania, czyli za marzec i kwiecień trafiły do zawodników i na tym się skupiamy. Dla nas bardzo ważna jest informacja, czy w tym półroczu w ogóle wrócimy do rozgrywek, czy ten sezon będzie kontynuowany. To na pewno bardzo by też ułatwiło planowanie najbliższej przyszłości, czyli miesięcy maj i czerwiec. Niestety jeśli będzie taka potrzeba to usiądziemy z wszystkimi pracownikami klubu do rozmowy jak ten trudny czas razem przetrwać. Jeśli to będzie niezbędne to przystąpimy także do rozmów o ograniczeniu części wynagrodzeń - mówi w rozmowie z Interią były prezes Wisły Kraków, obecnie prezes drugoligowej Elany Toruń Jacek Bednarz.
 • Bednarz: Pytanie, czy Legia będzie w stanie przeciwstawić się presji. Wideo

  - Po rozpoznaniu bojem na Łazienkowskiej spodziewam się, że w Glasgow od pierwszej minuty to będzie mecz, w którym trzeba będzie dawać odpór bardzo silnej presji – prognozuje przed czwartkowym rewanżem Legii z zespołem Rangers FC o awans do rozgrywek grupowych w Lidze Europy Jacek Bednarz, były dyrektor sportowy wicemistrzów Polski.