jacek

Artykuły - Jacek (925)

 • Czabański: Żółta kartka dla Jacka Kurskiego

  Czabański: Żółta kartka dla Jacka Kurskiego

  - Jacek Kurski mnie rozczarował, mówiąc w pewnym skrócie bardziej lansuje siebie niż telewizję; liczyłem, że jest to człowiek sprawny, który wie, czego chce - mówi szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański o p.o. prezesa TVP. Przyznaje też, że Rada popełniła błędy przy jego odwoływaniu.
 • Każdy sam bezpłatnie sprawdzi, czy kontrahent nie zalega z podatkami

  Dzięki projektowanemu przez MF Rejestrowi Dłużników Należności Publicznoprawnych każdy będzie mógł bezpłatnie sprawdzić, czy jego kontrahent albo najemca nie zalega z podatkami. Nieuzasadnione są też obawy o bezpieczeństwo tej bazy - mówi PAP wiceszef MF Jacek Kapica.
 • Jacek Kawalec: Lubię się wygłupiać!

  Jacek Kawalec: Lubię się wygłupiać!

  Dawno temu prowadził "Randkę w ciemno". Dziś edukuje Wilkowyje w "Ranczu" i śpiewa jako Afric Simone w "Twoja twarz brzmi znajomo". Co jeszcze potrafi Jacek Kawalec?
 • Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia TAX-NET SA wraz z projektami uchwał

  Zarząd TAX-NET SA informuje o zwołaniu na dzień 01 października 2014 roku w Kancelarii Notarialnej S.C. Jacek Wojdyło, Marcin Gregorczyk w Katowicach (kod 40-064) przy ulicy Kopernika 26, o godz. 11:00 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki TAX-NET SA. Treść ogłoszenia wraz z projektami uchwał znajduje się w załączniku. Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 1) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu -"Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Syste
 • Jacek Koman w filmie "Discopolo"

  Jacek Koman w filmie "Discopolo"

  Jacek Koman to kolejna gwiazda, która znalazła się w obsadzie filmu "Discopolo" w reżyserii Maćka Bochniaka. Aktora zobaczymy w roli Katiuszy - potentata zza wschodniej granicy z ciemną przeszłością i nieograniczonymi wpływami.
 • Jacek Stachursky świętuje 20-lecie (płyta "Moje zakazane przeboje")

  Jacek Stachursky świętuje 20-lecie (płyta "Moje zakazane przeboje")

  Z okazji 20-lecia pracy artystycznej Jacek Stachursky 2 września wydaje płytę "Moje zakazane przeboje".
 • Raport kwartalny skonsolidowany Telestrada S.A. za II kwartał 2014 r.

  Zarząd Telestrada S.A. podaje do publicznej wiadomości skonsolidowany raport kwartalny za II kwartał 2014 r.Osoby reprezentujące spółkę:Jacek Lichota - Prezes Zarządu
 • Zbycie 19 500 010 akcji serii przez Prezesa Zarządu MOMO SA Jacka Malca.

  Zarząd MOMO SA informuje, że w dniu 25 lipca 2014 roku powziął informację o zbyciu przez Prezesa Zarządu Jacka Malca 19 500 010 akcji MOMO Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, nienotowanych w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect, prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Zbycie powyżej wskazanego pakietu akcji nastąpiło w dniu 25 lipca 2014 roku w drodze umowy sprzedaży akcji zawartej w Warszawie w dniu 25 lipca 2014 roku, przy czym wydanie dokumentów
 • Blisko 907 tysięcy Polaków zapisało się do OFE

  Blisko 907 tysięcy Polaków zapisało się do OFE

  Na Otwarte Fundusze Emerytalne zdecydowało się do wczoraj 906 tysięcy 729 Polaków na 14 milionów uprawnionych. Rzecznik prasowy ZUS Jacek Dziekan poinformował IAR, że w ostatnich dniach więcej osób niż wcześniej zapisuje się do OFE.
 • "Pytanie na śniadanie" bez Rozenka i Chincz

  "Pytanie na śniadanie" bez Rozenka i Chincz

  Jacek Rozenek i Urszula Chincz nie poprowadzą już jesienią "Pytania na śniadanie" w telewizyjnej Dwójce. TVP2 przygotowuje duże zmiany w formule programu.

Filmy - Jacek (1)