Jabłczyńska Joanna

Artykuły - Jabłczyńska Joanna (32)

 • Joanna Jabłczyńska pokazała się w stroju kąpielowym

  Joanna Jabłczyńska pokazała się w stroju kąpielowym

  Joanna Jabłczyńska robi wszystko, by chronić swoje życie prywatne. Trudno się dziwić – wszak wykonuje nie tylko zawód aktorki, ale przede wszystkim prawnika.
 • Joanna Jabłczyńska chce spełnić marzenia

  Joanna Jabłczyńska chce spełnić marzenia

  "Marzę o zwiedzeniu Azji i Ameryki Północnej" - mówi Joanna Jabłczyńska. Aktorka przyznaje, że na zorganizowanie dłuższego wypoczynku nie może sobie pozwolić, ale jeszcze zimą planuje wyjechać w polskie góry i tam spędzić noc w... namiocie.
 • Joanna Jabłczyńska: dlaczego nie robi kariery za granicą?

  Joanna Jabłczyńska: dlaczego nie robi kariery za granicą?

  Joanna Jabłczyńska już jako kilkulatka zaczęła pracować przed kamerą. Zagrała m.in. w serialu "Trzy szalone zera".
 • Joanna Jabłczyńska zachwyca w naturalnym wydaniu

  Joanna Jabłczyńska zachwyca w naturalnym wydaniu

  O tym, że Joanna Jabłczyńska kocha sport, nie trzeba nikogo przekonywać. Aktorka jeździ na rowerze, biega i bierze udział w zawodach.
 • Joanna Jabłczyńska zachwyca na czerwonym dywanie

  Joanna Jabłczyńska zachwyca na czerwonym dywanie

  Wielka Gala Gwiazd Plejady przyciągnęła tłumy polskich aktorów, muzyków czy celebrytów. Podczas imprezy wręczono nagrody w sześciu kategoriach.
 • Joanna Jabłczyńska na zdjęciu z przeszłości

  Joanna Jabłczyńska na zdjęciu z przeszłości

  Joanna Jabłczyńska karierę telewizyjną rozpoczęła bardzo wcześnie, bo już w wieku 14 lat. Wcześniej występowała jako solistka zespołu dziecięcego „Fasolki”.
 • Joanna Jabłczyńska zachwyca w eleganckim wydaniu

  Joanna Jabłczyńska zachwyca w eleganckim wydaniu

  22 lutego odbył się pokaz najnowszej kolekcji Lidii Kality na sezon wiosna-lato 2018 pt. „Secret Garden”. Dominowały jasne kolory i kwiatowe motywy.
 • Polskie miasta okiem gwiazd

  Polskie miasta okiem gwiazd

  Jabłczyńska na weekend poleca Mrągowo, choć - jak przyznaje - może być nieobiektywna, bo ma tam przyjaciół. Aktorka uwielbia też Trójmiasto. Bloger Ekskluzywny Menel uwielbia Mazury, skąd pochodzi. Natomiast serce Macademian Girl mocniej bije w Warszawie.
 • Joanna Jabłczyńska w sportowej stylizacji

  Joanna Jabłczyńska w sportowej stylizacji

  Joanna Jabłczyńska bardzo rzadko pojawia się na ściankach branżowych imprez. Wyjątek postanowiła zrobić dla marki 4F, która zaprezentowała kolekcję na zimowe Igrzyska w Pjongczangu.

Filmy - Jabłczyńska Joanna (10)

 • Joanna Jabłczyńska: Teraz mam spokój

 • Joanna Jabłczyńska: Jako prawnik jestem zbyt empatyczna

  Każdą sprawę traktuję jak swoją własną – mówi Joanna Jabłczyńska, która od blisko roku prowadzi własną kancelarię prawną. Aktorka uważa, że jak na prawnika jest zbyt empatyczna. Zapewnia jednak, że mimo emocjonalnego podejścia do klientów na sali sądowej zachowuje pokerową twarz. Joanna Jabłczyńska jest absolwentką studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Aplikację radcowską ukończyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Po zdaniu egzaminu radcowskiego otworzyła, wraz ze wspólnikiem, kancelarię Clever One. Twierdzi, że jako prawnik jest zbyt empatyczną osobą i za bardzo przejmuje się problemami swoich klientów. – Do każdej sprawy podchodzę bardzo osobiście, indywidualnie, każdą z nich traktuje niezwykle serio, tak jakby to była moja sprawa. To jest oczywiście dobre dla klienta, ale gorsze dla mnie. Bo ja rzeczywiście przeżywam te wszystkie sprawy i czasami te emocje klientów przechodzą również na mnie – mówi Joanna Jabłczyńska.
 • Joanna Jabłczyńska: Odrzucam propozycje filmowe. Mam dużo pracy w kancelarii

  Joanna Jabłczyńska jest bardzo zapracowana jako radca prawny, dlatego odrzuca inne propozycje, np. te związane z graniem w filmach. Gwiazda przyznaje, że przyszłość wiąże z prawem, choć nie chciałaby rezygnować z drugiego zawodu, jakim jest aktorstwo, i być może kiedyś poświęci więcej czasu właśnie na karierę aktorską. – Odrzucam propozycje, które przychodzą, bo mam dużo pracy w kancelarii i nie ma czasu na sen, a organizm musi się regenerować, a ja narzucam mu za duże tempo. Teraz zatrudniamy pracowników, więc trochę sceduję obowiązków i wtedy może będzie czas, żeby przyjmować te propozycje – mówi Joanna Jabłczyńska.
 • Joanna Jabłczyńska: Założenie sukni ślubnej nie zrobi na mnie wielkiego wrażenia

  Viola Piekut jest jedną z ulubionych projektantek polskich gwiazd. W kreacjach wieczorowych jej autorstwa chętnie pokazują się m.in. Dorota Gardias, Joanna Jabłczyńska, Honorata Skarbek, Julia Kamińska i Marcelina Zawadzka. W zeszłym roku kilkanaście gwiazd, m.in. Monika Zamachowska, Julia Kamińska, Aleksandra Szwed, Agnieszka Sienkiewicz i Anna Głogowska, wystąpiły na wybiegu w roli modelek podczas pokazu mody ślubnej Violi Piekut. Joanna Jabłczyńska kilkakrotnie była ambasadorką kolekcji sukien ślubnych i wieczorowych projektantki. – Jest to głównie współpraca na zasadzie przyjaźni. Te sesje zdjęciowe są dla mnie bardzo przyjemne. Przychodzę na nie, wiedząc, że spotkam się z moimi przyjaciółmi. Jest mnóstwo śmiechu, zabawy, więc jest to dla mnie jedna wielka przyjemność. Po tylu latach to już nawet założenie sukni nie robi na mnie wrażenia i jest mi wszystko jedno, czy to jest kreacja wieczorowa czy akurat ślubna. W ogóle nie wiążę tych kreacji ich z instytucją małżeństwa, ze ślubem czy z czymkolwiek innym – mówi Joanna Jabłczyńska.