Izu Ugonoh

Artykuły - Izu Ugonoh (218)

Zdjęcia - Izu Ugonoh (16)

Filmy - Izu Ugonoh (12)

 • Izu Ugonoh o atrakcyjności kontraktu na "Narodową Galę Boksu". Wideo

  - Boks to bardzo zepsute środowisko i można to tylko powiedzieć głośno w momencie, kiedy w nim jesteś. Przeciętny kibic tego po prostu nie widzi - mówi w rozmowie z Interią Izu Ugonoh, jeden z głównych aktorów gali na PGE Narodowym, która odbędzie się 25 maja w Warszawie.
 • Izu Ugonoh o walce z Fredem Kassim. Wideo

  - Fred Kassi jest przede wszystkim niewygodnym zawodnikiem, który bazuje na bazie instynktu. Ciężko jest się przygotować do walki z takim rywalem, ale wiem, co zrobię. Chciałbym wygrać w lepszym stylu niż uczynił to Tomasz Adamek - mówi Izu Ugonoh, bohater "Narodowej Gali Boksu", która odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie.
 • Izu Ugonoh wspomina walkę z Dominikiem Breazeale'em i wyciąga wnioski. Wideo

  - Na co dzień mogę rozmawiać i wydawać się być dość rozsądnym, a okazuje się, że czasami szaleństwo bierze górę i nie jestem w stanie się powstrzymać, bo emocje przejmują kontrolę. Na to jednak nie mogę sobie pozwalać. Musi być dyscyplina, strategia i plan w walce, a jedynie przejawy szaleństwa i bycia bestią – uśmiecha się Izu Ugonoh, bohater jednej z głównych walk podczas "Narodowej Gali Boksu" 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie.
 • Marcin Najman o przymiarkach do walki Wach - Ugonoh. Wideo

  - Były takie pomysły, natomiast to nie jest dobry moment. W tej chwili porzuciliśmy ten pomysł, ponieważ „Narodowa Gala Boksu” nie byłaby chyba dobrym miejscem, by najlepsi polscy bokserzy wagi ciężkiej wzajemnie się eliminowali - mówi w rozmowie z Interią Marcin Najman, jeden z organizatorów widowiska 25 maja na PGE Narodowym.