Izabela Kuna

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Izabela Kuna (aktorka) ,

Artykuły - Izabela Kuna (39)

 • Izabela Kuna boi się o męża-lekarza

  Izabela Kuna boi się o męża-lekarza

  "Z okazji szesnastej rocznicy naszego związku życzę Ci, Marek, żebym była tak zadowolona, jak pięć lat temu"... "Widzisz Marku, gdybym Cię tak nie kochała, byłabym teraz z Pawłem, miała mieszkanie z balkonem, dwa psy i kluczyki do żółtego Citroena. Ale Cię kocham, więc nie ma o czym gadać"... Takie zabawne listy miłosne pisze na Instagramie Iza Kuna do swojego męża. W niektórych dziękuje mu za to, że naraża swoje zdrowie, by ratować ludzi.
 • Iza Kuna: kobiety płacą wysoką cenę za niezależność

  Iza Kuna: kobiety płacą wysoką cenę za niezależność

  Gośka z kultowego już filmu "Lejdis", redaktor naczelna portalu "Co tam" w serialu "Singielka", Regina w filmie "Pitbull. Ostatni pies" - to tylko kilka ról, z całego wachlarza postaci, które zagrała. Izabela Kuna 25 listopada skończyła 49 lat.
 • Izabela Kuna: Bardzo słodka awanturnica

  Izabela Kuna: Bardzo słodka awanturnica

  Dla reżyserów bywa inspiracją, ale też wielkim utrapieniem. Bo twardo walczy o swoje! W środę, 25 listopada, Izabela Kuna kończy 45 lat.
 • "Warsaw by Night": Iza Kuna zakochana w Warszawie

  "Warsaw by Night": Iza Kuna zakochana w Warszawie

  Iza Kuna ("Lejdis", "Drogówka") już wkrótce pojawi się w nowym filmie Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night" (w kinach od 6 lutego).
 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Jest świetnym przykładem na potwierdzenie tezy, że w życiu wszystko ma swój czas. Tylko ona musiała uzbroić się w cierpliwość i na swój czas poczekać trochę dłużej niż koleżanki i koledzy.
 • Izabela Kuna odchodzi z "Barw szczęścia"?

  Izabela Kuna odchodzi z "Barw szczęścia"?

  Izabela Kuna podobno zdecydowała, że odchodzi z "Barw szczęścia". Szczegóły dotyczące dalszych losów jej bohaterki owiane są tajemnicą.

Zdjęcia - Izabela Kuna (16)

 • film.interia.pl
  "Listy do M. 3"
 • film.interia.pl
  Orły 2017: Czerwony dywan

Filmy - Izabela Kuna (6)

 • Zapracowana Izabela Kuna

  Izabela Kuna opowiada o swoich najbliższych zawodowych planach.
 • Izabela Kuna gwiazdą nowego serialu TVP „BarON24”

  Iza Kuna została gwiazdą nowego serialu TVP „BarON24”, komedii utrzymanej w tonie popularnej „Rodzinki.pl”. „BarON24” to komedia o rodzinie właściciela stacji benzynowej (w roli głównej Tomasz Karolak). Kuna wciela się w żonę głównego bohatera.
 • Bohosiewicz i Kot w premierowej sztuce Jerzego Stuhra

  20 lutego to dzień premiery spektaklu „Ich czworo” w reżyserii Jerzego Stuhra w warszawskim Teatrze Polonia. Opowieść o trójkącie małżeńskim i uwikłanym w niego dziecku to jedna z najbardziej popularnych sztuk Gabrieli Zapolskiej. W rolach głównych występują Jerzy Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Izabela Kuna i Tomasz Kot.
 • "Trzy siostry T"

  Film "Trzy siostry T" jest opartą na faktach czarną komedią z elementami thrillera psychologicznego. Opowiada historię Roberta, 35-letniego mężczyzny, który wydaje się być upośledzony. Od urodzenia spędza czas w domu z nadopiekuńczą matką i jej dwoma siostrami, które traktują Roberta jak dziecko. Rodzina wydaje się być konwencjonalna, bardzo dbająca o dobrą reputację, ale za tą woalką, kryje się prawdziwe zło. Szybko okazuje się, że mieszkanie jest siedliskiem trzech wynaturzonych kobiet, morderczyń i dewiantek, które znęcają się fizycznie i psychicznie nad Robertem.