Izabela Kisio-Skorupa

Synonimy:
Ola Kisio,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Izabela Kisio-Skorupa (8)

 • "Galeria": Piekielnie trudne sceny

  "Galeria": Piekielnie trudne sceny

  Ola Kisio pierwszą kobietą Kuby Wróblewskiego? Oboje nie znali się i spotkali się po raz pierwszy na planie "Galerii". Z marszu czekało na nich trudne zadanie - sceny miłosne.
 • Bolące stopy, połamane paznokcie

  Bolące stopy, połamane paznokcie

  Grając Gosię w "Prosto w serce", zdobywa coraz większe grono fanów. Ale to nie koniec jej talentów. Niedawno udowodniła też, że świetnie tańczy.
 • Aleksandra Kisio - biografia

  Aleksandra Kisio urodziła się 22 marca 1983 roku w Szczecinie. Studiowała produkcję filmową i telewizyjną w łódzkiej szkole filmowej. Zadebiutowała w 2001 roku w filmie "W kogo ja się wrodziłem" , w 2002 roku wystąpiła w trzech filmach "Jak to się robi z dziewczynami", "Karierze Nikosia Dyzmy" i "Edim". Kisio pojawiła się w wielu polskich serialach i filmach. Jej pełna filmografia liczy ponad 50 tytułów. Popularność przyniosły jej także role w serialach "Pierwsza miłość", "Plebania" czy "Sam
 • Kisio w "Tańcu z gwiazdami"

  Kisio w "Tańcu z gwiazdami"

  Telewizja TVN ogłosiła nazwisko kolejnej osoby, która weźmie udział w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Jest to Aleksandra Kisio - Gośka z serialu "Prosto w serce".
 • Nowa w "Samym Życiu"

  Nowa w "Samym Życiu"

  Viola Kurska, w którą wciela się Aleksandra Kisio, niedawno zasiliła szeregi redakcji dziennika "Samo Życie" i choć nie zgotowano jej serdecznego przyjęcia, chyba zostanie tu na dłużej!

Filmy - Izabela Kisio-Skorupa (1)

 • Ola Kisio ma słabość do skóry

  Aktorka ocenia najnowszą kolekcję marki Simple. - Nie czuję się słodką laleczką - mówi Aleksandra Kisio.