Film - Iwona

Artykuły - Iwona (39)

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.
 • Iwona Pavlović: Patrzę na męża oczyma kochanki

  Iwona Pavlović: Patrzę na męża oczyma kochanki

  Celebruje każdą chwilę, szuka przyjemności i walczy o spełnienie. Kobieta, która ufa intuicji i robi swoje z pomocą talentu, a nie łokci.
 • Iwona Bielska w filmie "Discopolo"

  Iwona Bielska w filmie "Discopolo"

  Na planie filmu "Discopolo" przybywa aktorskich znakomitości. W miniony poniedziałek zdjęcia do tej jednej z najbardziej oryginalnych polskich produkcji ostatnich lat, rozpoczęła Iwona Bielska.
 • "Taniec z Gwiazdami": Pavlović zatańczy w finale

  "Taniec z Gwiazdami": Pavlović zatańczy w finale

  Czarna Mamba zatańczy w finałowym odcinku "Tańca z gwiazdami". - To nie była łatwa decyzja, wymagała ode mnie odwagi - mówi Iwona Pavlović.
 • Iwona Pavlović: Małolat ma największe predyspozycje taneczne

  Iwona Pavlović: Małolat ma największe predyspozycje taneczne

  Iwona Pavlović, jurorka "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami", na co dzień jest sędziną na międzynarodowych konkursach tanecznych, gdzie ocenia profesjonalistów. W programie nie stosuje taryfy ulgowej. Okazuje się, że wśród tańczących gwiazd dostrzegła prawdziwy talent.
 • Iwona Pawlak: Gwiazda "Nad Niemnem" wraca!

  Iwona Pawlak: Gwiazda "Nad Niemnem" wraca!

  Jest urodzoną optymistką. Widzi wszystko w jasnych barwach. I ma nowy pomysł na przyszłość.
 • Tomasz Karolak w nowej roli

  Tomasz Karolak w nowej roli

  Popularny aktor Tomasz Karolak gra główną rolę w najnowszym serialu TVP2 "Baron24". Towarzyszą mu Iza Kuna i Iwona Bielska. Pierwszy odcinek - już 7 marca.
 • "Taniec z gwiazdami": Kto w jury?

  "Taniec z gwiazdami": Kto w jury?

  W jury programu "Taniec z gwiazdami", który znajdzie się w wiosennej ramówce Polsatu, zasiądą Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović i Michał Malitowski. Kto zostanie czwartym oceniającym występy na parkiecie?
 • Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Baron24"

  Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Baron24"

  Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu Telewizji Polskiej na podstawie całkowicie oryginalnego polskiego scenariusza. "Baron24" pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014.
 • Roztropna buntowniczka

  Roztropna buntowniczka

  Iwona to osoba, z którą każdy może się utożsamić - mówi o swojej bohaterce z "Barw szczęścia" aktorka. - Chciałabym jednak, aby coś dodało jej życiu pikanterii.