Ivy Bridge

Artykuły - Ivy Bridge (40)

 • Test HP Split x2 - hybryda z (niewykorzystanym) potencjałem

  Test HP Split x2 - hybryda z (niewykorzystanym) potencjałem

  HP Split x2 to konwertowalny laptop, który z pozoru ma wszystko, aby podbić serca użytkowników. Mimo iż sprzęt nie jest jeszcze oficjalnie dostępny na polskim rynku, to zapowiada się niezwykle ciekawie.
 • Test Acer Iconia Tab W700 - tablet zamiast laptopa

  Test Acer Iconia Tab W700 - tablet zamiast laptopa

  ​Acer Iconia Tab W700 był jednym z pierwszych tabletów pracujących pod kontrolą Windowsa 8 na polskim rynku. Do dziś jest jedną z najlepszych konstrukcji w swoim segmencie.
 • ​Asus VivoBook X202E - poręczny notebook z dotykowym ekranem

  ​Asus VivoBook X202E - poręczny notebook z dotykowym ekranem

  Asus wprowadza do sprzedaży model VivoBook X202E - 11,6-calowego notebooka z dotykowym ekranem, który pozwala na pełne wykorzystanie możliwości, jakie stwarza system Windows 8. Urządzenie cechuje się eleganckim designem i wysoką jakością wykonania. Kompaktowe wymiary i niewielka waga czynią go wyjątkowo poręcznym urządzeniem mobilnym.
 • Asus BU400 - ultrabook dla biznesmena

  Asus BU400 - ultrabook dla biznesmena

  Seria Asus powiększa się o nowy model ultrabooka przeznaczonego dla klientów biznesowych. BU400 to smukłe, lekkie i eleganckie urządzenie, w sam raz do nesesera zapracowanego człowieka sukcesu.
 • Test Acer Aspire S7 - ultrabook lepszy od MacBooka Air?

  Test Acer Aspire S7 - ultrabook lepszy od MacBooka Air?

  Wraz z premierą Windowsa 8, na rynku zaczęły pojawiać się hybrydowe komputery mobilne z dotykowymi ekranami. Jednym z najciekawszych i najbardziej luksusowych reprezentantów tego segmentu jest Acer Aspire S7 - ultrabook klasy premium.
 • Asus prezentuje nowe hybrydy z Windowsem 8

  Asus prezentuje nowe hybrydy z Windowsem 8

  Asus, w ramach kampanii "In search of incredible", przedstawił nowe urządzenia z systemem Microsoft Windows 8. Zaprezentowane tablety oferują komfortową obsługę dzięki połączeniu nowatorskiej konstrukcji i intuicyjnej kontroli multidotykowej. Wśród zaprezentowanych dzisiaj urządzeń znajdują się modele Taichi, Transformer Book, VivoBook oraz VivoTab.
 • MSI S20 Slidebook - konwertowalny ultrabook z Windowsem 8

  MSI S20 Slidebook - konwertowalny ultrabook z Windowsem 8

  MSI S20 Slidebook to kolejny konwertowalny ultrabook z Windowsem 8, który niebawem trafi do sprzedaży. Poznaliśmy cenę tego stylowego urządzenia.
 • Dell XPS Duo 12 i XPS 10 - nietypowe hybrydy z Windowsem 8

  Dell XPS Duo 12 i XPS 10 - nietypowe hybrydy z Windowsem 8

  Jeszcze podczas targów IFA 2012, Dell zaprezentował światu zupełnie nowe urządzenia z serii XPS wyposażone w Windowsa 8. Teraz, kiedy nowy system operacyjny Microsoftu jest już na wyciągnięcie ręki, modele XPS 10 i XPS Duo 12 będą mogły zachwycić użytkowników z całego świata.
 • Nowy MacBook Pro - 13 cali

  Nowy MacBook Pro - 13 cali

  W czerwcu Apple odświeżyło swojego 15-calowego MacBooka Pro montując w nim wyświetlacz Retina. Teraz kolej na lifting wersji 13 cali.
 • Ujawniono ceny hybryd Samsung Ativ Smart PC

  Ujawniono ceny hybryd Samsung Ativ Smart PC

  Samsung jest jednym z nielicznych producentów, który w momencie prezentacji swoich urządzeń z Windowsem 8, zapowiedział również ich ceny. Zrobił tak w przypadku dwóch hybryd: Ativ Smart PC 500T i Ativ Smart PC Pro 700T. Dziś okazało się, że kwoty te nie uległy zmianie.