Ivan Djurdjević

Artykuły - Ivan Djurdjević (45)

 • 1. liga. Trener Chrobrego: Dobrze zakończyć wyjątkowy sezon

  1. liga. Trener Chrobrego: Dobrze zakończyć wyjątkowy sezon

  - Jesteśmy coraz bliżej utrzymania się. Chcemy ten wyjątkowy sezon zakończyć bardzo dobrze - powiedział trener piłkarzy pierwszoligowego Chrobrego Głogów Ivan Djurdjević po piątkowej wyjazdowej wygranej z Zagłębiem Sosnowiec 2-0.
 • Fortuna I liga. ​Ivan Djurdjević trenerem Chrobrego Głogów

  Fortuna I liga. ​Ivan Djurdjević trenerem Chrobrego Głogów

  Chrobry Głogów poinformował, że nowym trenerem piłkarzy będzie Ivan Djurdjević, były długoletni gracz, a później trener Lecha Poznań.
 • Lech Poznań. Djurdjević zwolniony, Żuraw trenerem

  Lech Poznań. Djurdjević zwolniony, Żuraw trenerem

  - Nie, po meczach z Pogonią i Rakowem nie rozmawiałem z władzami klubu. Jeśli chodzi o szkoleniowców, to wyniki nas bronią - tak trener Lecha Poznań Ivan Djurdjević mówił na konferencji zaraz po przegranym meczu z Lechią Gdańsk. Chwilę później został poproszony na rozmowę do przełożonych i zwolniony. Tymczasowo zastąpi go Dariusz Żuraw.
 • Lech - Lechia. Zsyłania do rezerw w "Kolejorzu" nie będzie. Na razie

  Po dwóch fatalnych meczach nie będzie rewolucji w kadrze Lecha Poznań na niedzielne starcie z liderem Ekstraklasy - Lechią Gdańsk. - Każda decyzja, że kogoś odsuwamy czy karzemy, sprawia, że ten ktoś na wszystko będzie patrzył z boku, a odpowiedzialność zacznie spoczywać na kimś innym. Jeśli odeślę 10 zawodników do rezerw, to ci piłkarze z rezerw, którzy mają po 18 lat, musieliby teraz dźwigać cały ciężar odpowiedzialności za pierwszą drużynę - mówi trener Lecha Poznań Ivan Djurdjević.
 • ​Ekstraklasa. Tak kupuje się kibiców, ale nie piłkarzy

  Zaczynali we trzech, zostało dwóch, a na razie sprawdza się tylko jeden. Aleksandar Vuković, Ivan Djurdjević i Maciej Stolarczyk właśnie udowadniają, że waleczność i oddanie klubowi to często slogany bez pokrycia - pisze w najnowszym felietonie dla serwisu Eurosport.Interia Piotr Jawor.
 • Lech - Korona 2-1. Djurdjević: Gytkjaer takich rzeczy nie wybacza

  Lech - Korona 2-1. Djurdjević: Gytkjaer takich rzeczy nie wybacza

  - Widać, że mój zespół lubi emocje, by one były do samego końca. Cieszy mnie jednak, że walczy i w trudnych momentach potrafi wygrać – mówił po spotkaniu z Koroną Kielce trener Lecha Poznań Ivan Djurdjević.
 • Lech - Korona 2-1. Djurdjević: Gytkjaer takich rzeczy nie wybacza

  Lech - Korona 2-1. Djurdjević: Gytkjaer takich rzeczy nie wybacza

  - Widać, że mój zespół lubi emocje, by one były do samego końca. Cieszy mnie jednak, że walczy i w trudnych momentach potrafi wygrać – mówił po spotkaniu z Koroną Kielce trener Lecha Poznań Ivan Djurdjević.
 • Lech - Korona. Jevtić trenerem w miejsce Djurdjevicia. Co kombinują w "Kolejorzu"?

  Lech - Korona. Jevtić trenerem w miejsce Djurdjevicia. Co kombinują w "Kolejorzu"?

  Krótki wspólny pobyt we Wronkach, Darko Jevtić w roli tymczasowego trenera na jednym z treningów, do tego większa rywalizacja na treningach - to podczas reprezentacyjnej przerwy miało pomóc piłkarzom Lecha w znalezieniu lepszej formy. Czy ją znaleźli, pokaże sobotni mecz z Koroną Kielce - początek o godz. 20.30.
 • Lech - Miedź 2-1. Problemy Lecha z wejściem w mecz już rozwiązane?

  Lech - Miedź 2-1. Problemy Lecha z wejściem w mecz już rozwiązane?

  Dzięki zwycięstwu nad Miedzią Legnica (2-1) Lech Poznań nie stracił po raz kolejny dystansu do czołówki, a do niektórych drużyn odrobił nawet część strat. - Przede wszystkim chcieliśmy wygrać i o tym też wiedzieli gracze. A na odprawie mówiłem im, że powinniśmy też zagrać dobrze, bo tego w ostatnim czasie brakowało. I się udało - podsumował spotkanie trener Lecha Ivan Djurdjević.
 • Lech Poznań. Djurdjević: W tym klubie zawsze jest kryzys

  Lech Poznań. Djurdjević: W tym klubie zawsze jest kryzys

  - Jestem tu długo, przeżyłem różne sytuacje. I wiem, że jak jest dobrze, to też jest kryzys, bo dalej trzeba najbliższy mecz wygrać - mówi trener Lecha Poznań Ivan Djurdjević. "Kolejorz" ma w lidze spore problemy, ale w niedzielę stanie przed szansą przełamania złej passy w starciu z beniaminkiem Ekstraklasy Miedzią Legnica.

Filmy - Ivan Djurdjević (22)