IT Future Expo

Artykuły - IT Future Expo (4)

 • IT Future Expo 2017 już za nami!

  IT Future Expo 2017 już za nami!

  19 i 20 września Warszawa skupiła całe IT w jednym miejscu! Jak co roku, na Stadionie PGE Narodowym odbyło się największe spotkanie B2B, poświęcone trendom oraz nowym nurtom informatyczno-technologicznym.
 • III edycja IT Future Expo 2015! Największa impreza targowa B2B branży informatycznej w Polsce, ponownie w tym roku 26 listopada na Stadionie Wrocław!

  III edycja IT Future Expo 2015! Największa impreza targowa B2B branży informatycznej w Polsce, ponownie w tym roku 26 listopada na Stadionie Wrocław!

  Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa na największe targi informatyczne w Polsce. Będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami, trendami oraz innowacjami informatycznymi na rynku Polskim, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm.
 • II edycja IT Future Expo już za nami!

  II edycja IT Future Expo już za nami!

  Kolejny raz Warszawa stała się stolicą IT za sprawą targów IT Future Expo, które odbyły się w dniach 10-11 czerwca 2015 na Stadionie Narodowym. To największa impreza targowa B2B branży informatycznej w Polsce. Zaskakujące pomysły Wystawców, konkursy, gry i wspaniałe prezentacje przyciągnęły wielu zwiedzających!
 • II edycja IT Future Expo 2015!

  Największa impreza targowa branży informatycznej w Polsce, już 10 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie!