isuzu

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Isuzu (producent samochodów ) ,

Artykuły - Isuzu (7)

 • Isuzu Motors Polska Sp. z.o.o.

  Isuzu Motors Polska Sp. z.o.o.

  Isuzu Motors Polska Sp. z.o.o. (ISPOL) to spółka joint-venture, działająca w sektorze motoryzacyjnym, z siedzibą w Tychach. Większość udziałów (60 proc.) należy do General Motors Corporation, zaś pozostałe 40 proc. jest własnością Isuzu Motors Limited. Firma zajmuje się produkcją silników wysokoprężnych Diesla do samochodów osobowych. Głównymi jej odbiorcami są Opel, Vauxhall, Honda i MerCruiser.
 • Śląscy związkowcy łączcie się!

  Śląscy związkowcy łączcie się!

  Związkowcy z "Solidarności", działający w śląskich fabrykach samochodów i kooperujących z nimi firmach, chcą wspólnie zabiegać o interesy załogi tych zakładów. Porozumienie w tej sprawie zawarli m.in. przedstawiciele związków w fabryce Opla, Fiata i fabryce silników Isuzu-Ispol.
 • Chuck Norris ma dosyć

  Chuck Norris ma dosyć

  Adwokaci Chucka Norrisa zaczęli walkę z wykorzystywaniem wizerunku i nazwiska aktora bez jego zgody. Norris, znany przede wszystkim z roli w serialu "Strażnik Teksasu", nie sprzeciwiał się dotąd narastającej mani wokół jego osoby. Kawały o aktorze zna już chyba każdy, doszło nawet do powstania specjalnych stron poświęconych wspaniałości Chucka. Jednak, jak donosi "Życie Warszawy", miarka się przebrała w momencie, kiedy wizerunek aktora zaczął pojawiać się w reklamach.
 • Isuzu MU-7

  Isuzu MU-7

  Isuzu zaprezentowało oparty na pickupie D-Max pojazd przeznaczony na rynek amerykański o nazwie MU-7.
 • Azjatycki salon - Tokio 2001

  Azjatycki salon - Tokio 2001

  Dziś rozpoczął się organizowany już po raz 35 Międzynarodowy Salon Samochodowy w Tokio, największa, a zarazem najważniejsza tego typu impreza motoryzacyjna w Azji. Wystawa w stolicy Japonii to przede wszystkim prezentacje najnowszych osiągnięć japońskich koncernów, samochodów które trafiają właśnie do produkcji oraz takich, które pokazywane są pod szyldem "pojazdy jutra". Pierwsze dwa dni zostały przeznaczone dla prasy. Podczas ich trwania zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt nowości. Salon potrwa do 7 listopada.
 • Tokio 2001: uduchowione Isuzu ZEN

  Tokio 2001: uduchowione Isuzu ZEN

  Aż w Wielkiej Brytanii musiał powstać projekt tego auta, aby zrealizował on oczekiwania szefów Isuzu. Głównym ich założeniem było skonstruowanie pojazdu przeznaczonego dla biznesmenów, który mógłby pełnić funkcję ruchomego biura. Taki samochód winien charakteryzować się harmonią, szacunkiem, czystością i spokojem, czyli cechami popularnymi dla kultur dalekiego wschodu. Właśnie stamtąd projektanci nowego Isuzu postanowili zaczerpnąć pomysły do swojej konstrukcji. ZEN, bo taką nazwę nosi omawiany pojazd, zadebiutuje już za dwa dni na największej imprezie motoryzacyjnej w Azji - salonie samochodowym w Tokio. Tutaj galeria zdjęć prototypu Isuzu
 • Isuzu zwalnia

  Największy japoński producent samochodów dostawczych Isuzu Motors zapowiedział zwolnienie z pracy w ciągu trzech lat 26 procent załogi - ponad 9700 ludzi. Ogłoszony plan uzdrowienia sytuacji w przeżywającym kłopoty finansowe koncernie stanowi odpowiedź na dramatyczny spadek zysków firmy w ubiegłym roku finansowym, zakończonym 31 marca 2001 r.