Film - Ireneusz Czop

Artykuły - Ireneusz Czop (6)

 • Ireneusz Czop: W butach Macieja Berbeki

  Ireneusz Czop: W butach Macieja Berbeki

  Kiedy okazało się, że pasują na mnie buty Maćka Berbeki, dostałem jego koszulkę i spodnie, poczułem, że zaprosił mnie na swoją wyprawę - powiedział Ireneusz Czop. W filmie "Broad Peak" wciela się on w postać himalaisty, który zginął po zdobyciu jednej z najwyższych gór świata.
 • Ireneusz Czop: Czas sprawdzić, na co mnie stać

  Ireneusz Czop: Czas sprawdzić, na co mnie stać

  Ireneusz Czop zdecydował się odejść z "Komisarza Aleksa" i "Na dobre i na złe". Aktor wyjaśnia, dlaczego. Opowiada też o tym, jak skradziono mu… nazwisko.
 • Bołądź, Błach i Czop o serialu "Skazane"

  Bołądź, Błach i Czop o serialu "Skazane"

  ​"Skazane" na antenie Polsatu już od września. Nowy serial będzie opowiadać historię czterech obcych sobie kobiet, których mężowie odsiadują wyroki w więzieniu. W rolach głównych m.in. Olga Bołądź, Beata Ścibakówna i Ireneusz Czop.
 • Ireneusz Czop: Wściekły pies z baczkami!

  Ireneusz Czop: Wściekły pies z baczkami!

  "Jeśli można powiedzieć, że policjanci to "psy", to mój bohater zasługuje na miano wściekłego psa" - śmieje się Ireneusz Czop, który w komedii "Kochanie, chyba cię zabiłem" zagrał śledczego Wierzbowskiego, samozwańczą, krajową wersję Brudnego Harry'ego.
 • "Komisarz Aleks": Kim jest Michał Orlicz?

  "Komisarz Aleks": Kim jest Michał Orlicz?

  - Michał Orlicz - przedstawi się Lucynie (Magdalena Walach) i Puchale (Ireneusz Czop) przystojny 30-latek, którego początkowo uznają za intruza przeszkadzającego im w prowadzeniu śledztwa. - Komisarz Michał Orlicz. Będziemy razem pracować - szybko doda Antoni Pawlicki, która gra nowego bohatera serialu "Komisarz Aleks".
 • Wybrał go sam Pasikowski

  Wybrał go sam Pasikowski

  Aż 10 lat fani Władysława Pasikowskiego musieli czekać na jego nowy film. We wtorkowy wieczór, 6 listopada, twórca kultowych "Psów" i "Krolla" zaprezentował widzom długo wyczekiwane "Pokłosie", ze znakomitą rolą Ireneusza Czopa, znanego dotąd głównie z ról w serialach, takich jak "Komisarz Aleks", "Na dobre i na złe", "Szpilki na Giewoncie".

Zdjęcia - Ireneusz Czop (1)