Iran

Artykuły - Iran (2821)

 • P. Kuczyński: Surowce będą drożeć

  P. Kuczyński: Surowce będą drożeć

  - Dopóki dolar będzie tracić, trzeba się liczyć z podwyżką cen surowców - mówi Piotr Kuczyński, główny analityk Domu Inwestycyjnego Xelion.
 • Amerykanie ostrzegają władze Iranu

  Amerykanie ostrzegają władze Iranu

  Stany Zjednoczone mogą pociągnąć władze Iranu do odpowiedzialności za brutalność wobec protestujących - ostrzegł w czwartek Departament Stanu USA w komunikacie, w którym "potępił w najmocniejszych słowach" Teheran w związku ze śmiertelnymi ofiarami zamieszek.
 • Wpływowy irański generał ostrzega Europę

  Wpływowy irański generał ostrzega Europę

  Zastępca dowódcy Gwardii Rewolucyjnej ostrzegł Europę, że jeśli będzie zagrożeniem dla Iranu, to Teheran zwiększy zasięg swoich rakiet do ponad dwóch tysięcy kilometrów - poinformowała w nocy z sobotę na niedzielę irańska agencja Fars.
 • Arabia Saudyjska wzmacnia ochronę swoich naftociągów - ropa drożeje

  Arabia Saudyjska wzmacnia ochronę swoich naftociągów - ropa drożeje

  Ropa na giełdzie paliw w Nowym Jorku drożeje w reakcji na informacje, że Arabia Saudyjska wzmacnia ochronę swoich naftociągów po tym, jak Bahrajn oskarżył Iran o podpalenie ropociągu łączącego ten kraj z Arabią Saudyjską - podają maklerzy.
 • Iran grozi USA "miażdżącą reakcją"

  Iran grozi USA "miażdżącą reakcją"

  ​Ministerstwo spraw zagranicznych Iranu zagroziło w poniedziałek, że nastąpi "miażdżąca reakcja", jeśli Stany Zjednoczone uznają wpływowe elitarne jednostki irańskiej Gwardii Rewolucyjnej za organizację terrorystyczną.
 • Czy Polacy będą wydobywać ropę w Iranie?

  Czy Polacy będą wydobywać ropę w Iranie?

  Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo prawdopodobnie będzie inwestować w Iranie. Kontrakt ma być podpisany jeszcze w tym roku.
 • MSZ Iranu: Rozejm powinien obejmować całe terytorium Syrii

  MSZ Iranu: Rozejm powinien obejmować całe terytorium Syrii

  Irańskie MSZ wyraziło opinię ws. amerykańsko-rosyjskiego porozumienia o rozejmie w południowo-zachodniej Syrii. Według rzecznika irańskiego resortu dyplomacji Bahrama Kasemi zawieszenie broni powinno zostać rozszerzone na całe syryjskie terytorium.
 • Prezydent Iranu: Jawny akt agresji USA

  Prezydent Iranu: Jawny akt agresji USA

  ​Prezydent Iranu Hasan Rowhani potępił w niedzielę jako "jawny akt agresji USA w Syrii" piątkowe ostrzelanie na rozkaz prezydenta Donalda Trumpa pociskami manewrującymi syryjskiej bazy lotniczej w odwecie za atak chemiczny - podała państwowa telewizja irańska.
 • Pierwszy w Iranie międzynarodowy bieg maratoński od 1979 roku

  W przyszłym tygodniu w Teheranie odbędzie się pierwszy od islamskiej rewolucji w 1979 roku międzynarodowy bieg maratoński. Mimo napiętych stosunków politycznych na starcie mają stanąć także lekkoatleci z USA i Arabii Saudyjskiej.

Zdjęcia - Iran (-4)

 • nt.interia.pl
  Wojskowe oszustwa Iranu i Korei Północnej

Filmy - Iran (18)