ipod

Artykuły - Ipod (101)

 • Apple oficjalnie kończy z małymi iPodami

  Apple oficjalnie kończy z małymi iPodami

  Ta decyzja była nieuchronna. iPod shuffle oraz iPod nano zostały oficjalnie wycofane ze sprzedaży.
 • Pierwszy iPod wystawiony za 200 tysięcy dolarów!

  Pierwszy iPod wystawiony za 200 tysięcy dolarów!

  Na portalu aukcyjnym eBay pojawił się przedmiot, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie wielu fanów marki Apple.
 • Apple udostępnia iOS 10 dla iPhone'ów i iPadów

  Apple udostępnia iOS 10 dla iPhone'ów i iPadów

  Dziesiąta odsłona systemu mobilnego Apple została zaprezentowana w czerwcu. Od tego czasu była możliwa do pobrania w wersji beta, teraz została udostępniona wersja finalna.
 • Rio PMP300 - pierwszy przenośny odtwarzacz MP3

  Rio PMP300 - pierwszy przenośny odtwarzacz MP3

  23 listopada 2014 roku mija 17 lat od debiutu pierwszego powszechnie dostępnego odtwarzacza plików MP3 - Rio PMP300, kalifornijskiej firmy Diamond Multimedia. Archaiczna z dzisiejszego punktu widzenia "empetrójka" mieściła ok. 30 minut muzyki.
 • 65 mln dol. na walkę z AIDS od Apple

  65 mln dol. na walkę z AIDS od Apple

  Apple angażuje się w różnego rodzaju akcje finansowania walki z AIDS. Dzięki sprzedaży urządzeń i akcesoriów w kolorze czerwonym "(RED)" udało się zebrać 65 mln dolarów!
 • Apple sprzedaje refabrykowane urządzenia

  Apple sprzedaje refabrykowane urządzenia

  Od pewnego czasu Apple za pośrednictwem swojego internetowego sklepu zachęca do zakupu refabrykowanych urządzeń. Rzecz tyczy się przede wszystkim tabletów iPad, które zostały zwrócone przez klientów, a następnie odnowione w celu sprzedania w niemal idealnym stanie po niższej cenie.
 • Tylko trzy sceny w filmie o Steve Jobsie

  Tylko trzy sceny w filmie o Steve Jobsie

  O Stevie Jobsie powstają aktualnie dwa filmy. Ten, w którym jego rolę grać ma Ashton Kutcher oraz ten, który może być dobry. Scenarzysta tego drugiego zdradził wczoraj, że jego obraz będzie składał się tylko z trzech scen.
 • Nowy iPod touch, nowy iPod nano i słuchawki EarPods

  Nowy iPod touch, nowy iPod nano i słuchawki EarPods

  Wraz z prezentacją nowego iPhone'a, Apple odświeżyło swoją linię iPodów - w październiku możemy spodziewać się nowego iPoda touch i nowego iPoda nano. A wraz z nimi słuchawek EarPods, które Apple opracowywało przez 3 lata.
 • Sekta Apple

  Sekta Apple

  Na najważniejszym skrzyżowaniu Nowego Jorku, przy Piątej Alei, na wprost najdroższego hotelu Plaza stoi kilkupiętrowe szklane pudło ze znakiem wiary unoszącym się w powietrzu - nadgryzionym jabłkiem. Jest to tylko monumentalne wejście do świetlistej katakumby, do której prowadzą szklane i kręte schody lub zjeżdża szklana winda.
 • Kolejna generacja iPoda nano będzie krokiem w tył

  Kolejna generacja iPoda nano będzie krokiem w tył

  Japoński blog poświęcony urządzeniom Apple'a donosi, że nadchodząca generacja iPoda nano powróci do dawnego, sprawdzonego i lubianego wyglądu.