iphone

Artykuły - Iphone (980)

 • Użył iPhone'a do namierzenia swojej ofiary

  Użył iPhone'a do namierzenia swojej ofiary

  Lokalizator wbudowany w urządzenia amerykańskiego producenta umożliwia ich łatwe znalezienie w przypadku zgubienia. Niestety wszystko wskazuje na to, że rozwiązanie może być także wykorzystane do niecnych celów.
 • iPhone 14 i 15 z zupełnie nowym aparatem?

  iPhone 14 i 15 z zupełnie nowym aparatem?

  Najnowsze plotki mówią o tym, iż iPhone 14 i 15 wykorzystają zupełnie nowy aparat. Tym samym Apple zerwie z tym, do czego nas przyzwyczaiło.
 • Asystent Google pomoże znaleźć iPhone’a

  Asystent Google pomoże znaleźć iPhone’a

  Technologiczny gigant wprowadził nowa funkcję do swojego cyfrowego asystenta głosowego. Od teraz pomoże on w znalezieniu zaginionego iPhone’a.
 • iPhone spędził rok na dnie tajwańskiego jeziora - wciąż działa

  iPhone spędził rok na dnie tajwańskiego jeziora - wciąż działa

  O ponadstandardowej wytrzymałości iPhone’ów pisaliśmy już wielokrotnie. Urządzenia amerykańskiego producenta przeżywały upadek z samolotu, a nawet wychodziły cało z wpadnięcia do lodowatego przerębla. Tym razem jednak historia jest naprawdę niesamowita.
 • 88 proc. nastolatków woli iPhone’a zamiast Androida

  88 proc. nastolatków woli iPhone’a zamiast Androida

  88 proc. nastolatków zamieszkujących teren USA przyznaje, iż woli iPhone’a od smartfona z Androidem. 9 na 10 przepytanych osób korzysta z urządzenia Apple.
 • Kolejny iPhone sam przewidzi żywotność baterii?

  Kolejny iPhone sam przewidzi żywotność baterii?

  Popularny serwis AppleInsider natrafił na dziwny patent złożony w odpowiednim urzędzie. Wynika z niego, że firma Apple chce stworzyć system, który może przewidywać żywotność baterii w urządzeniu.
 • Apple rozszerza swój program naprawczy

  Apple rozszerza swój program naprawczy

  Technologiczny gigant planuje ekspansję swoich autoryzowanych serwisów naprawczych. Wszystko w celu świadczenia jak najlepszych usług na całym świecie.
 • iPhone 11 Pro przetrwał cały miesiąc na dnie lodowatego jeziora

  iPhone 11 Pro przetrwał cały miesiąc na dnie lodowatego jeziora

  Niekiedy wytrzymałość urządzeń elektronicznych potrafi zaskoczyć. Dokładnie tak było z iPhonem 11 Pro, który przetrwał cały miesiąc pod powierzchnią skutego lodem jeziora Waskesiu.
 • iPhone 13 - kolejne plotki dotyczące wyglądu

  iPhone 13 - kolejne plotki dotyczące wyglądu

  Już wcześniejsze doniesienia sygnalizowały, że Apple może zmienić wygląd popularnego „notcha” w swoich urządzeniach. Najnowsze zdjęcia uzyskane przez MacRumors potwierdzają te przypuszczenia.
 • Zamiast iPhone’a, otrzymał stolik do kawy

  Zamiast iPhone’a, otrzymał stolik do kawy

  Pewien tajski nastolatek pokusił się na internetową ofertę stosunkowo taniego telefonu marki Apple. Jak można się domyślać, przysłany towar dosyć znacząco różnił się od tego, czego spodziewał się chłopak.

Zdjęcia - Iphone (1)

 • nt.interia.pl
  Najciekawsze gadżety z targów CES 2013

Filmy - Iphone (5)

 • Nowy iPhone za dwie średnie krajowe. Drogo? Nie dla giełdowych inwestorów

  Premiera nowego iPhone’a jest zawsze wydarzeniem. Ale w ostatnich latach blask marki Apple słabnie, ponieważ skutecznie „pogryzają” ją konkurenci. Szczególną uwagę inwestorów wzbudziły zapowiedzi związane z usługa streamingową Apple TV+ oraz szczegóły dotyczące cen najnowszych smartfonów. Urządzenia będą droższe od wcześniejszych modeli, jednak Tim Cook nie obawia się w związku z tym, że ich sprzedaż ucierpi. Pierwsza reakcja rynku na te doniesienia była pozytywna –akcje Apple bezpośrednio po konferencji zyskały 1,4%.
 • Chciały złapać pożywienie. Niestety...

  Żaby próbowały za wszelką cenę złapać robaki. Niestety bezskutecznie.
 • Użytkownicy smartfonów jak zaprogramowane roboty?

  Artystyczna kreacja porusza problem uzależnienia od urządzeń mobilnych. Film przedstawia użytkowników pewnej marki smartfonów jako... bezduszne zaprogramowane na ciągłą aktywność w sieci roboty - wiecznie wpatrzone w świecący ekranik.
 • Popslate - etui do iPhone'a z ekranem e-ink

  Okazuje się, że ochronne etui do iPhone’a może pełnić rolę drugiego wyświetlacza - i to nie byle jakiego. The Popslate postanowił wykorzystać super energooszczędny ekran typu e-ink, czyli ten dobrze znany z czynników e-booków. Wyświetlają się na nim zdjęcia oraz informacje ze smartfona – dowolnie wybrane przez użytkownika z pomocą specjalnej aplikacji. Pomysł wydaje się niezwykle interesujący i na pewno znajdzie uznanie wśród wielu fanów Apple. Producent wycenił go na 99 dol., a sprzedaż wystartuje w marcu 2013 roku.