iphone

Artykuły - Iphone (942)

 • iPhone 12 - Apple ma kolejne problemy z produkcją?

  iPhone 12 - Apple ma kolejne problemy z produkcją?

  Znany analityk Ming-Chi Kuo opublikował raport, z którego jasno wynika, że technologiczny gigant może mieć spore problemy związane z produkcją najnowszych telefonów.
 • Nowe urządzenia Apple będą samoczyszczące?

  Nowe urządzenia Apple będą samoczyszczące?

  Choć przetarcie smartfona z zewnątrz nie wydaje się dużym problem, tak już dbanie o czystość wewnątrz urządzenia może nie być takim prostym zadaniem. Wszystko jednak wskazuje, że Apple znalazło rozwiązanie.
 • Tryb desktop może trafić do iPhone’ów

  Tryb desktop może trafić do iPhone’ów

  Jedno ze źródeł wskazuje na to, iż Apple może przygotowywać się do uruchomienia trybu desktop w iPhone’ach. Oznaczałoby to, że smartfony z powodzeniem można wykorzystać jako zamiennik dla komputera.
 • 3nm procesory Apple A16 już w 2022 roku

  3nm procesory Apple A16 już w 2022 roku

  Zapowiadane od jakiegoś czasu przełomowe procesory marki Apple produkowane w technologii 3nm zadebiutują już w 2022 roku.
 • Te iPhone’y mogą otrzymać aktualizację do iOS 14

  Te iPhone’y mogą otrzymać aktualizację do iOS 14

  Oficjalna prezentacja nowego oprogramowania amerykańskiego producenta odbędzie się już podczas konferencji WWDC 22 czerwca 2020 roku. Przy okazji wyciekła lista iPhone’ów, które mogą otrzymać aktualizację do iOS 14.
 • Makiety nowych iPhone’ów mogą zdradzać ich wygląd

  Makiety nowych iPhone’ów mogą zdradzać ich wygląd

  Na japońskim blogu Macotakara pojawiły się wydrukowane w 3D makiety nadchodzących smartfonów amerykańskiego producenta.
 • Nowy iPhone zadebiutuje w listopadzie?

  Nowy iPhone zadebiutuje w listopadzie?

  Zgodnie z raportem banku inwestycyjnego Cowen, iPhone 12 ma zadebiutować co najmniej dwa miesiące później niż zwykle. Oznacza to, że prezentacja smartfona odbędzie się w listopadzie 2020 roku.
 • Czy tak będzie wyglądał składany iPhone?

  Czy tak będzie wyglądał składany iPhone?

  Jeśli wierzyć internetowym plotkom, Apple może pracować nad swoim własnym, składanym telefonem. Pomimo, że nic nie wiadomo na temat prawdziwości tych informacji, internauci tworzą własne koncepty iPhone’a ze składaną konstrukcją.
 • Apple iPhone 12 Pro z zupełnie nowym ekranem

  Apple iPhone 12 Pro z zupełnie nowym ekranem

  Najnowsze dane wskazują na to, iż Apple iPhone 12 Pro doczeka się sporych ulepszeń. Wśród nich znajdzie się zupełnie nowy wyświetlacz.
 • Apple może wkrótce umożliwić edycję wysłanych wiadomości

  Apple może wkrótce umożliwić edycję wysłanych wiadomości

  Wszystko wskazuje na to, że Apple może w przyszłości zezwolić użytkownikom na edycję wiadomości wysłanych w iMessage.

Zdjęcia - Iphone (1)

 • nt.interia.pl
  Najciekawsze gadżety z targów CES 2013

Filmy - Iphone (11)

 • Nowy iPhone za dwie średnie krajowe. Drogo? Nie dla giełdowych inwestorów

  Premiera nowego iPhone’a jest zawsze wydarzeniem. Ale w ostatnich latach blask marki Apple słabnie, ponieważ skutecznie „pogryzają” ją konkurenci. Szczególną uwagę inwestorów wzbudziły zapowiedzi związane z usługa streamingową Apple TV+ oraz szczegóły dotyczące cen najnowszych smartfonów. Urządzenia będą droższe od wcześniejszych modeli, jednak Tim Cook nie obawia się w związku z tym, że ich sprzedaż ucierpi. Pierwsza reakcja rynku na te doniesienia była pozytywna –akcje Apple bezpośrednio po konferencji zyskały 1,4%.
 • Chciały złapać pożywienie. Niestety...

  Żaby próbowały za wszelką cenę złapać robaki. Niestety bezskutecznie.
 • iPhone vs. AK-74. Czy „Jabłuszka” są w stanie uratować życie?

  Zastanawialiście się kiedyś, czy iPhone może uratować wam życie? Jeśli nie, to musicie obejrzeć to wideo. Facet postanowił sprawdzić, ile telefonów marki Apple potrzeba, żeby zatrzymać nabój z Ak-74, czyli popularnego Kałasznikowa. Następnie iPhone’y poddał próbie strzału z shotguna. Wniosek po obejrzeniu filmu jest prosty. Telefony raczej nie są w stanie uratować nam życia. Zresztą zobaczcie sami.
 • Użytkownicy smartfonów jak zaprogramowane roboty?

  Artystyczna kreacja porusza problem uzależnienia od urządzeń mobilnych. Film przedstawia użytkowników pewnej marki smartfonów jako... bezduszne zaprogramowane na ciągłą aktywność w sieci roboty - wiecznie wpatrzone w świecący ekranik.