inwazja

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Inwazja (Film (2002)[Infested: Invasion of the Killer Bugs] Reż.Josh Olson) , Inwazja (Film (2007)[Invasion] Reż.Oliver Hirschbiegel)

Artykuły - Inwazja (130)

 • Żółw ozdobny: Groźny i błyskawiczny. To on dokonał inwazji na Polskę

  Żółw ozdobny: Groźny i błyskawiczny. To on dokonał inwazji na Polskę

  Dane są zatrważające: tylko w latach 1994-1997 wyeksportowano do Polski z terenu Stanów Zjednoczonych aż 448 tysięcy żółwi. Mniej niż 0,1 procenta wydostała się na wolność. To wystarczyło, by doprowadzić do katastrofy.
 • Nalot nielotów na miasteczko: Tajemnicza inwazja agresywnych nandu

  Nalot nielotów na miasteczko: Tajemnicza inwazja agresywnych nandu

  ​Mieszkańcy wsi Maple Cross w hrabstwie Hertfordshire, zaledwie 30 kilometrów od Londynu, otrzymali w weekend bardzo niepokojący apel od lokalnej policji. Tamtejsza komenda ostrzega przed stadem agresywnych ptaków nandu. Nie wiadomo, skąd nieloty pojawiły się w wiosce, wiadomo natomiast, że bez strachu wbiegają na ulice, posesje i atakują domowe zwierzęta.
 • Kreml zaprzecza, jakoby Rosja próbowała dokonać inwazji na Ukrainę

  Kreml zaprzecza, jakoby Rosja próbowała dokonać inwazji na Ukrainę

  Rzecznik rosyjskiego prezydenta Dmitrij Pieskow zaprzeczył w sobotę, jakoby Rosja minionej nocy próbowała dokonać inwazji na Ukrainę pod pretekstem misji humanitarnej. Zapowiedział, że Moskwa podejmie kontrposunięcia, jeśli Zachód wprowadzi kolejne sankcje.
 • Syria przygotowuje się na czekającą ją inwazję

  Syria przygotowuje się na czekającą ją inwazję

  ​Syria szykuje się na interwencję wspólnoty międzynarodowej.
 • Inwazja szczurów w Rosji. "To potwory"

  Inwazja szczurów w Rosji. "To potwory"

  Rosyjskie szczury przestają bać się ludzi i wchodzą do mieszkań i domów. Tylko w Moskwie ponad setka osób została w tym roku pogryziona przez te szkodniki.
 • Mali: Przymiarki do zagranicznej inwazji

  Zagraniczni przywódcy, dyplomaci i generałowie naradzają się ws. inwazji na Mali, która ma zdusić emirat zbudowany na pustynnej północy kraju przez Al-Kaidę. Zanim jednak interwenci wyruszą na zbuntowaną północ, muszą zaprowadzić porządek na rządowym południu.
 • Inwazja klanu Tarantino

  Inwazja klanu Tarantino

  Inwazja klanu Quentina Tarantino na festiwal filmowym w Wenecji - tak "La Repubblica" pisze w czwartek, 2 września, o obecnych na Lido przyjaciołach, współpracownikach i znajomych producentach oraz byłych narzeczonych przewodniczącego jury.
 • "Times": Inwazja na Irak uzasadniona

  Inwazja na Irak była uzasadniona, choć mogła była być lepiej zaplanowana - ocenia "Times". Natomiast zdaniem "Guardiana" była kosztownym fiaskiem za blisko 1 bln USD, które zdyskredytowało USA i W. Brytanię w roli światowych policjantów.
 • Inwazja netbooków na nowym Atomie

  Inwazja netbooków na nowym Atomie

  W sklepach dostępny jest tuzin nowych modeli netbooków opartych na nowym, mobilnym, dwurdzeniowym procesorze Intel Atom. Netbooki - oferowane od dziś przez takich producentów, jak Acer, ASUS, Fujitsu, Lenovo, LG, Samsung, MSI i Toshiba.
 • Komputerowa inwazja 3D

  Komputerowa inwazja 3D

  LG Electronics przygotowuje inwazję komputerowych produktów 3D. Wraz z nowym projektorem i monitorem 3D, na rynku debiutuje notebook LG R590 3D, który uzupełnia portfolio produktów LG wyświetlających gry i filmy w trzech wymiarach.

Filmy - Inwazja (1)