InteriaTV - intruz

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Intruz (Film (2013)[The Host] Reż.Andrew Niccol) , Intruz (Film (1999)[Intruder] Reż.David Bailey)

Filmy - Intruz (8)

 • W ogrodzie był intruz. Kot ruszył do akcji

  W ogrodzie przebywał zagubiony niedźwiedź. Kiedy podszedł do szyby, do akcji wkroczył nieustraszony kot. Zobaczcie sami.
 • "Obcy" w kocim pokoju. Rekacja zwierząt?

  Grupa kotów nie przeszła obojętnie wobec "obcego", który pojawił się w ich pokoju. Finał zaskakuje.
 • Mimo niskiego wzrostu pogonił intruza z ogrodu

  Ten mały pies wykazał się nie lada odwagą i postanowił pogonić intruza z ogrodu. Zobaczcie sami.
 • Czy psom uda się obronić miskę z jedzeniem przed intruzem?

  Dwa psy, próbowały nacieszyć się swoim posiłkiem, gdy w drzwiach pojawił się intruz, który też miał ochotę na ich miskę. Czy uda im się przegonić strusia z domu?
 • Intruz w domu. Nie miał zamiaru wychodzić

  Do domu pewnej rodziny weszła sporych rozmiarów jaszczurka. Odważny mężczyzna za wszelką cenę starał się wyprosić intruza z domu. Wtedy...
 • Nieproszony gość zadomowił się w łazience

  W sieci pojawiło się wideo, którego bohaterką jest dzika wiewiórka. Śmiały gryzoń „włamał się” do jednego z domów w Huston. Właścicielka domu wspomina, że zaraz po przebudzeniu usłyszała dziwne odgłosy. Okazało się, że ma niespodziewanego gościa, który upodobał siebie jej łazienkę.
 • Oto przyszłość Ziemi. Ludzkość jest na wymarciu...

  Wyobraź sobie przyszłość, w której kontrolę nad światem przejmują obcy zwani "duszami". Wprowadzają się oni do ludzkich ciał, by wieść w nich życie... Tak wygląda świat w filmie "Intruz", zrealizowanym na podstawie powieści Stephenie Meyer (autorki bestsellerowej Sagi "Zmierzch"). O filmie opowiadają grający w nim aktorzy: Diane Kruger, Max Irons i Jake Abel, a także Stephenie Meyer.
 • "Intruz"

  "Intruz" to kolejny film oparty na powieści napisanej przez autorkę słynnej sagi "Zmierzch" - Stephenie Meyer. Niedaleka przyszłość. Ziemię skolonizowali kosmici - tak zwane dusze, które wnikają w ciała ludzi, zabijając w nich świadomość. Z całej ludzkości pozostała jedynie grupka uciekinierów, której śladem podążają łowcy. Jedną z nich jest 21-letnia sierota Melanie Stryder, która wkrótce pada ofiarą obcych. W jej ciało zostaje wszczepiona dusza - Wagabunda. Rozpoczyna się walka z czasem. Czy dziewczynie uda się odzyskać swoje dawne życie oraz utraconą miłość - Jareda? Czy odnajdzie swoich bliskich?