intruz

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Intruz (Film (2013)[The Host] Reż.Andrew Niccol) , Intruz (Film (1999)[Intruder] Reż.David Bailey)

Artykuły - Intruz (15)

Filmy - Intruz (13)

 • Nieustraszony kot przegania intruzów ze swojego ogródka

  Kot Niko nie boi się niczego. Gdy na jego teren weszły dwa zwierzęta z rodziny jeleniowatych, zdecydowanie ruszył przeciwko nim i wypłoszył intruzów. (STORYFUL/x-news)
 • W ogrodzie był intruz. Kot ruszył do akcji

  W ogrodzie przebywał zagubiony niedźwiedź. Kiedy podszedł do szyby, do akcji wkroczył nieustraszony kot. Zobaczcie sami.
 • Intruz przy stole! Głodny emu dobierał się do posiłku

  Wielu mieszkańców Australii żyje w miejscach oddalonych o setki kilometrów od nawet niewielkich miast. Powstała zatem specjalna organizacja, która zapewnia im pomoc medyczną. Zatrudnieni przez nią ratownicy zatrzymują się w różnych miejscach, żeby odpocząć i zjeść. Podczas jednego z przystanków dołączył do nich niespodziewany gość. Pewien emu musiał być bardzo głodny, ponieważ bez skrępowania dołączył do nich do stołu. Takiemu gościowi nie można było odmówić. (STORYFUL/x-news)
 • Groźny koala chce dostać się do domu

  Ten koala nie chce słyszeć słowa sprzeciwu. Uroczy zwierzak pokazał swoje „mroczne” oblicze i warcząc oczekiwał na wpuszczenie go do domu przez wejście dla kota. Nie zrobił jednak dobrego wrażenia i domownicy zrezygnowali z zaprzyjaźniania się z torbaczem. (STORYFUL/x-news)