internet

Artykuły - Internet (4760)

Filmy - Internet (81)

 • Psy i znikający opiekunowie. Wyzwanie, które podbija internet

  Policjanci z Nowej Południowej Walii postanowili wraz ze swoimi pupilami wziąć udział we „Fluff Challenge”. Jak zareagowały psy na zniknięcie swoich opiekunów? (STORYFUL/x-news)
 • Chłopiec podbija internet... swoimi rysunkami

  15-latek z Serbii podbija internet. Wszystko przez jego niezwykle realistyczne rysunki. Tworzy je… całkowicie z pamięci. Dusan Krtolica rysuje odkąd skończył 2 lata. Miał już 6 wystaw i stworzył ilustracje do własnej encyklopedii. Każdego dnia poświęca pasji kilka godzin. (STORYFUL/x-news)
 • Uważaj! Kamery internetowe mogą być niebezpieczne

  Kamery internetowe pozwalają nam np. obserwować, co się dzieje w domu, gdy my jesteśmy w pracy. To wygodne, ale niesie ze sobą też zagrożenie. Jak bezpieczne są takie urządzenia?- Bardzo wiele takich urządzeń jest zabezpieczona w sposób nie do końca doskonały, ale też ludzie nie zdając sobie sprawy z tego, jak takie urządzenia działają, np. zostawiają w nich domyśle ustawienia bezpieczeństwa, hasła i konta. Potencjalny napastnik ma bardzo ułatwione działanie. Wystarczy, że spróbuje zalogować się w takim urządzeniu, korzystając z domyślnych poświadczeń, które znajdzie w internecie i już ma gotowy kawałek botnetu przejęty – mówi newsrm.tv Marek Krauze, Sales Engineer w Trend Micro.
 • Ma mało ruchu i nie przestrzega diety. Mimo to internet go pokochał

  Ten kot ewidentnie nie przestrzega diety i ma za mało ruchu. Widać, że jego ulubionym zajęciem jest odpoczynek. Internet pokochał go jednak za umiejętność pełnego zrelaksowania się i trwania w tym stanie przez długi czas. (STORYFUL/x-news)