internet

Artykuły - Internet (4786)

Filmy - Internet (93)

 • Najczęstsze pytania o bezpieczeństwo w sieci

  Informatyk Piotr Konieczny wyjaśnił, jak łatwo zapamiętać wszystkie hasła. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Gorsety pani Grażyny podbijają internet. Jak to się zaczęło?

  Gorsety wykonywane przez panią Grażynę podbijają internet. Jak to się zaczęło? - Zaprosiliśmy młodzież, aby poszukali osób, które wykonują ginące zawody i przeprowadzili z nimi wywiady - powiedziała pracownik fundacji Agnieszka Wojtas. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • W ciągu 8 lat handel w internecie osiągnie 40 proc. całkowitej sprzedaży w skali globalnej

  Personalizacja, customer experience, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe oraz analiza big data to główne czynniki, które w nadchodzącym czasie będą w największym stopniu decydować o kierunku rozwoju e-commerce. Do jej rozwoju przyczyni się również wprowadzony w marcu zakaz handlu w wybrane niedziele oraz rosnący udział kanału mobilnego, z którego na koniec tego roku może już pochodzić 70 proc. ruchu w sprzedaży internetowej.
 • Ruszyła kampania "Offline Challenge"

  Spędzić dwa dni z wyłączonym smartfonem i komputerem a potem podzielić się doświadczeniami z rówieśnikami - do takiego wyzwania zachęcają młodzież NASK, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę i ich główny partner - Fundacja Orange. Ruszyła "Offline Challenge", organizowana przez nich kampania społeczna.Smartfona wyłączył na dwa dni również Łukasz Wojtasik z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. - Myślę, że takie wyzwanie daje pełne doświadczenie świata offline - twierdzi rozmówca Interii. I podkreśla, że nie oczekuje od młodzieży, że całkowicie odłączy się od sieci. - Liczymy, że zweryfikują swoje przyzwyczajenia, że odróżnią, co w sieci jest dobre i zauważą to, co zabiera im dużo czasu - mówi Wojtasik.