internet

Artykuły - Internet (4343)

Filmy - Internet (97)

 • Najczęstsze błędy językowe popełniane w internecie

  Czy język polski jest najtrudniejszy na świecie? Gośćmi „Dzień Dobry TVN” byli pasjonat języka polskiego Krzysztof Kacprzykowski oraz językoznawczyni Katarzyna Kłosińska, którzy wspólnie opublikowali raport najczęstszych błędów, jakie popełniamy w intrenecie. Jakie zagadnienia językowe sprawiają największe problemy i dlaczego? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Czy internet jest dobrym źródłem informacji dla rodziców?

  W internecie znajdziemy ogrom wiedzy, lecz najważniejsze jest wiedzieć, gdzie jej szukać. Na forach internetowych niestety niewiele informacji jest rzetelnych. Dlaczego więc rodzice z nich korzystają? O tym w dzisiejszym programie rozmawiały Lidia Piechota oraz Kaja Funez-Sokoła. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Internet oszalał na punkcie pozy tej wrony

  Internet zwariował na punkcie tej wrony. Ptak, przyjmując groźną pozę w japońskim centrum handlowym, przypominał bardziej mini-goryla niż przedstawiciela swojego gatunku. Zabawne? (STORYFUL/x-news)
 • Jak nie stać się łatwym łupem dla hakerów?

  W czasach, kiedy dzielimy się swoimi przeżyciami, podróżami, ale również codziennością w mediach społecznościowych, bardzo łatwo stać się celem hakerów. Gdy udostępniamy w internecie niektóre informacje, przestępcy w łatwy sposób mogą uzyskać dostęp do naszej karty kredytowej. Jak się przed tym ustrzec? W programie Tomasz Popielarczyk mówił, czym jeszcze nie powinniśmy chwalić się w sieci. (Dzień Dobry TVN/x-news)