INTERIA

Artykuły - INTERIA (63)

 • Nowa odsłona aplikacji Interia dla systemu iOS

  Nowa odsłona aplikacji Interia dla systemu iOS

  W App Store pojawiła się nowa, odświeżona wersja aplikacji Interia – flagowej aplikacji Grupy Interia, zawierającej najważniejsze informacje z kilkunastu kategorii tematycznych. Aplikacja Interia to najnowsze newsy, informacje, wiadomości i fakty z portalu Interia.pl.
 • Dziennikarka Interii z nagrodą dziennikarską im. Mariana Krzaka

  Dziennikarka Interii z nagrodą dziennikarską im. Mariana Krzaka

  Monika Krześniak-Sajewicz, dziennikarka Interii została uhonorowana nagrodą dziennikarską im. Mariana Krzaka za 2016 r., przyznawaną przez Związek Banków Polskich.
 • Rząd PiS szykuje zmiany w mediach

  Rząd PiS szykuje zmiany w mediach

  MKiDN dostrzega konieczność wprowadzenia przepisów prawnych dotyczących koncentracji kapitału na rynku medialnym - napisał wicepremier minister kultury Piotr Gliński w odpowiedzi na interpelację poselską. Treść odpowiedzi cytuje na swych stronach internetowych tygodnik "Wprost".
 • Weź parasol - aplikacja dzięki której nigdy nie zmokniesz

  Weź parasol - aplikacja dzięki której nigdy nie zmokniesz

  "Czy dzisiaj trzeba zabrać parasol?" - to pytanie jesienną porą zadaje sobie praktycznie każdy. Dzięki darmowej aplikacji Weź parasol zawsze będziemy znali odpowiedź na tę istotną kwestię.
 • Aplikacja Okazjum.pl, czyli zakupy w biegu

  Aplikacja Okazjum.pl, czyli zakupy w biegu

  Większa część społeczeństwa prowadzi tryb życia w ciągłym biegu. Nie mamy czasu na spokojne przejrzenie gazetek handlowych czy promocji oferowanych nam przez sklepy. Jak szybko i mobilnie sprawdzić, gdzie warto w danej chwili zrobić zakupy i do jakiego sklepu się wybrać? Bez wątpienia pomocna będzie nowa, ulepszona aplikacja okazjum.pl.
 • Okazjum - aplikacja pomagająca w oszczędzaniu

  Okazjum - aplikacja pomagająca w oszczędzaniu

  Okazjum.pl, największy w Polsce serwis z gazetkami promocyjnymi sieci handlowych, wszedł na rynek aplikacji mobilnych. W Google Play znajdziemy aplikację pozwalającą na przeglądanie gazetek, a co za tym idzie – na porównywanie cen i rozsądne planowanie zakupów.
 • Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej: Finansowe zmagania w Jedynce

  Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej: Finansowe zmagania w Jedynce

  Interia, Telewizja Polska i Narodowy Bank Polski zapraszają na Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej. Początek konkursu dzisiaj o godz. 20.25 na stronach Interii, równolegle z programem na żywo w TVP1. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
 • Wielki test ekonomiczny w TVP1

  Wielki test ekonomiczny w TVP1

  Telewizja Polska i Narodowy Bank Polski zapraszają na "Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej". W poniedziałek 22 lutego 2016 r. swoją wiedzę po raz piaty sprawdzą goście w warszawskim studiu, telewidzowie, internauci oraz uczestnicy rozwiązujący test na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Początek testu w TVP1 o godz. 20.25.
 • Quiz: Czy rozpoznasz pierwsze wersje popularnych stron WWW?

  Quiz: Czy rozpoznasz pierwsze wersje popularnych stron WWW?

  Każdy musiał jakąś zacząć. Również popularne dzisiaj strony oraz serwisy. Czy rozpoznasz, która to strona? Aby nie było tak łatwo, zasłoniliśmy niektóre z modułów danej strony. Powodzenia!
 • Założyciel InPostu dla Interii: Zaczęliśmy już zarabiać na przesyłkach kurierskich

  Założyciel InPostu dla Interii: Zaczęliśmy już zarabiać na przesyłkach kurierskich

  - Segment kurierski Grupy Integer w grudniu z milionem paczek osiągnął break even point i zaczyna już zarabiać, lepiej od prognoz rozwija się biznes paczkomatowy. Czekam na szczegóły rządowego projektu dotyczącego podatku od handlu, według którego kurierzy w niektórych przypadkach mieliby wręcz pobierać nową opłatę - mówi w rozmowie z Pawłem Czuryło Rafał Brzoska, prezes i założyciel Grupy Integer.

Filmy - INTERIA (20)