interfax

Artykuły - Interfax (64)

 • Loty rakiet Proton wstrzymane po katastrofie

  Loty rakiet Proton wstrzymane po katastrofie

  Rosja wstrzymała loty kosmicznych rakiet nośnych Proton do czasu wyjaśnienia przyczyn wtorkowej katastrofy jednej z nich tuż po starcie z kosmodromu Bajkonur w Kazachstanie - poinformowała w czwartek agencja Interfax.
 • Grupa hakerów wypowiedziała cybernetyczną wojnę Rosji

  Grupa hakerów z organizacji Ghost Shell wypowiedziała cybernetyczną wojnę Rosji. Jak poinformowała rosyjska agencja Interfax, zamierzają oni opublikować tajne dokumenty: instytucji państwowych, polityków, organów ścigania i służb specjalnych.
 • Europejski wyrok ws. Katynia. "Niekorzystny dla Rosji"

  Europejski wyrok ws. Katynia. "Niekorzystny dla Rosji"

  Agencja Interfax przewiduje, że orzeczenie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawie masakry katyńskiej "nie będzie korzystne dla Rosji". W udostępnionej PAP w sobotę depeszy z 10 kwietnia Interfax powołuje się na "źródło zaznajomione z sytuacją".
 • Rosja planuje rozbudowę Floty Czarnomorskiej

  Rosja planuje wzbogacić stacjonującą na Ukrainie Flotę Czarnomorską 18 nowymi okrętami w ciągu najbliższej dekady - pisze w poniedziałek agencja Interfax-Ukraina, powołując się na źródło w sztabie generalnym rosyjskich sił morskich.
 • Akcja rosyjskich sił specjalnych w Dagestanie

  Siły specjalne milicji OMON, wspierane przez rosyjskie tajne służby, przeprowadziły w niedzielę operację antyterrorystyczną w Dagestanie. Według oficjalnych informacji, podczas akcji zginęło ośmiu islamistów.
 • Rosja zamrozi kontrakt na S-300 dla Iranu

  Rosja ma zamrozić kontrakt na sprzedaż Iranowi systemów rakietowych S-300 - poinformował Reuters powołując się na rosyjską agencję Interfax. W przeddzień Rada Bezpieczeństwa ONZ uchwaliła nowe sankcje wobec Iranu.