Integer.pl SA

Artykuły - Integer.pl SA (152)

 • Advent International w wyniku wezwania nabędzie ponad 90 proc. akcji Integer.pl SA

  AI Prime (Luxemburg) Bidco S.a r.l., ("AIP") spółka celowa należąca w całości do funduszy zarządzanych przez Advent International ("Advent"), jednego z największych globalnych funduszy private equity, oraz Rafał Brzoska (wraz z AIP będący "Wzywającymi"), informują iż w wezwaniu na akcje Integer.pl S.A. ("Integer") złożono zapisy na sprzedaż walorów stanowiących, wraz z akcjami posiadanymi przez pana Rafała Brzoskę, ponad 90 proc. ogólnej liczby akcji spółki. Tym samym warunki wezwania zostały spełnione i AI Prime, jako jedyny podmiot nabywający, zamierza nabyć wszystkie akcje, na które zostały złożone zapisy w wezwaniu, a następnie przeprowadzić przymusowy wykup akcji w celu wycofania spółki z giełdy.
 • Advent International i R. Brzoska chcą mieć 100 proc. akcji Integera i InPostu

  Advent International i R. Brzoska chcą mieć 100 proc. akcji Integera i InPostu

  AI Prime, fundusz z grupy Advent International, i Rafał Brzoska podpisały umowę inwestycyjną w celu przejęcia 100 proc. akcji Integera i InPostu i zdjęcia ich z giełdy. W tym celu ogłosili wezwania do sprzedaży wszystkich akcji tych spółek. AI Prime (Luxembourg) Bidco S.a r.l. i Rafał Brzoska wzywają do sprzedaży wszystkich akcji InPostu po 9,5 PLN za walor. Zapisy potrwają od 16 marca do 20 kwietnia.
 • Integer wycofuje się z działalności paczkomatowej

  Integer wycofuje się z działalności paczkomatowej

  Zarząd Integera zdecydował o wycofaniu się z działalności paczkomatowej w Malezji i na Ukrainie - poinformował Integer w komunikacie. W połowie stycznia grupa Integer miała poinformować o pozyskaniu inwestora strategicznego albo partnera dla paczkomatów - donosił wcześniej "Parkiet".
 • Koniec sprzątania w Integerze po wojnie z pocztą. Na razie zysków brak

  Koniec sprzątania w Integerze po wojnie z pocztą. Na razie zysków brak

  Nie udało się zbudować globalnej sieci paczkomatów. Firma stała się jednak znaczącym graczem na rynku usług kurierskich. Została zrestrukturyzowana, ale na razie nie przynosi zysków.
 • Wyniki Grupy Integer cierpią po listach

  Przychody Grupy Integer.pl w II kwartale 2016 roku wyniosły 178 mln zł i były tylko o 2% niższe r/r, przede wszystkim dzięki bardzo wysokiej dynamice sprzedaży usług kurierskich i paczkomatowych (+54 mln zł r/r), która zrównoważyła w 63% negatywny wpływ segmentu listowego (-85 mln zł r/r).
 • InPost uzgodnił z Ruchem warunki planowanej ugody

  InPost uzgodnił z Ruchem 8 lipca warunki planowanej ugody, która przewiduje zapłatę przez InPost 4 mln zł netto - podał InPost w komunikacie.
 • Założyciel InPostu dla Interii: Zaczęliśmy już zarabiać na przesyłkach kurierskich

  Założyciel InPostu dla Interii: Zaczęliśmy już zarabiać na przesyłkach kurierskich

  - Segment kurierski Grupy Integer w grudniu z milionem paczek osiągnął break even point i zaczyna już zarabiać, lepiej od prognoz rozwija się biznes paczkomatowy. Czekam na szczegóły rządowego projektu dotyczącego podatku od handlu, według którego kurierzy w niektórych przypadkach mieliby wręcz pobierać nową opłatę - mówi w rozmowie z Pawłem Czuryło Rafał Brzoska, prezes i założyciel Grupy Integer.
 • Poczta Polska uderza w internet i chce podbić e-commerce

  Poczta Polska uderza w internet i chce podbić e-commerce

  Poczta Polska ruszyła od września z nową ofertą dla Allegrowiczów i wszystkich sprzedających towary przez internet. Zdaniem analityków, poczta rzuca rękawicę InPostowi w walce o rynek e-commerce warty nawet 37 mld zł.
 • InPost otrzymał dostęp do skrzynek Poczty

  InPost otrzymał dostęp do skrzynek Poczty

  Obywatele to najwięksi beneficjenci podpisanej w piątek umowy o udostępnieniu skrzynek Poczty Polskiej InPostowi - twierdzi prezes InPostu Sebastian Anioł. Poczta zaznacza, że obowiązek udostępnienia skrzynek wynika jej z funkcji - tzw. operatora wyznaczonego.
 • Żywność wkrótce będziemy odbierać w Paczkomatach. Integer ujawnia plany

  Żywność wkrótce będziemy odbierać w Paczkomatach. Integer ujawnia plany

  Jeszcze w tym roku Grupa Integer.pl uruchomi projekt instalowania urządzeń do przechowywania żywności, w który będzie zaangażowany partner technologiczny i detaliczny oraz duży gracz z branży e-commerce. Grupa prowadzi w tym zakresie negocjacje z trzema partnerami detalicznymi i wybierze tego, który zaproponuje najlepsze warunki - dowiedział się serwis portalspozywczy.pl.