Gry - Instagram

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Instagram (technologie) ,

Artykuły - Instagram (16)

 • invertedlaura: Gorące stroje prosto z samego serca Seattle

  invertedlaura: Gorące stroje prosto z samego serca Seattle

  Laura to sympatyczna Amerykanka, która pochodzi z jednego z najbardziej oddalonych zakątków zachodniego wybrzeża Stanów Zjednocznych. Jej pasją jest przede wszystkim cosplay i tworzenie strojów głównie dla bohaterek gier wideo.
 • brightclearlight: Tajemnicza cosplayerka, o której niewiele wiadomo

  brightclearlight: Tajemnicza cosplayerka, o której niewiele wiadomo

  W internecie czasami pojawiają się intrygujące zdjęcia, których bohaterów ciężko wytropić. Podobnie jest w przypadku dziewczyny występującej na Instagramie pod pseudonimem "brightclearlight".
 • Lady Melamori: Oto jedna z tajnych "broni" Rosji

  Lady Melamori: Oto jedna z tajnych "broni" Rosji

  Mariia, bo tak ma naprawdę na imię cosplayerka znana pod pseudonimem Lady Melamori, to 22-latka mieszkająca w Rosji. Od 3 lat bawi się we wcielanie w różne postaci z gier. Jak jej to wychodzi?
 • Valentina Kryp: Ona wie, jak zrobić wokół siebie szum

  Valentina Kryp: Ona wie, jak zrobić wokół siebie szum

  Valentina Kryp to 23-letnia gwiazdka internetu pochodząca z gorącej Argentyny, prosto z jej stolicy Buenos Aires. Czym się zajmuje?
 • gabrielle leigha: Wielki skarb Wielkiej Brytanii

  gabrielle leigha: Wielki skarb Wielkiej Brytanii

  Nie samym Brexitem każdy Brytyjczyk żyje. Wie o tym doskonale Gabrielle Leigha, cosplayerka pochodząca z Leeds, które w sieci odważnie prezentuje swoje wdzięki.
 • fabibiworldcosplay: Magnetyczna Chilijka w akcji!

  fabibiworldcosplay: Magnetyczna Chilijka w akcji!

  Fabiola to sympatyczna mieszkanka Ameryki Południowej, której pasją stało się wcielanie w różne postaci ze świata gier i filmów.
 • sonikellka: Sympatyczna Rosjanka o wielu twarzach

  sonikellka: Sympatyczna Rosjanka o wielu twarzach

  Pod pseudonimem sonikellka kryje się pochodząca z Rosji Sofia, która jest cosplayerką oraz tancerką. Oczywiście kocha także gry wideo, a jej transmisje online można zobaczyć w serwisie twitch.tv.
 • roga_na_noge: Piękna cosplayerka prosto z Rosji

  roga_na_noge: Piękna cosplayerka prosto z Rosji

  Angie Strelnikova to wyjątkowa artystka, która od 2015 roku wciela się w różne postaci ze świata gier. Jak sama twierdzi, uwielbia tworzyć kostiumy, a potem dzielić się swoimi pracami z internetową publicznością.
 • mister.cosplay: Ciemna strona cosplayu

  mister.cosplay: Ciemna strona cosplayu

  Przeglądając Instagram w poszukiwaniu ciekawych cosplayów często natrafiamy na dosyć kontrowersyjne zdjęcia. Postanowiliśmy, że oprócz dobrego cosplayu czasem będziemy pokazywać, jak naszym zdaniem nie powinno się tego robić.
 • dragongirlcosplay: Kocha taniec, śpiew i cosplay

  dragongirlcosplay: Kocha taniec, śpiew i cosplay

  Lauren Ward mieszka w okolicach Detroit w Stanach Zjednoczonych. Prócz tańca, śpiewania i przebierania się za postacie z gier wideo Lauren zajmuje się też... inżynierią mechaniczną na pobliskim uniwersytecie.