Instagram

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Instagram (technologie) ,

Artykuły - Instagram (120)

Filmy - Instagram (15)

 • Jest jedną z najbardziej wpływowych trenerek fitness na świecie. Kto to?

  Jen Selter jest drugą najbardziej wpływową trenerką fitness na świecie. Ma ponad 12 milionów obserwujących na Instagramie. Piękna Amerykanka jest bardzo popularna. Kobiety doceniają opracowane przez nią plany treningowe, a mężczyźni zachwycają się jej urodą. (Agencja TVN/x-news)
 • Lekarze, którzy dzielą się swoją wiedzą na Instagramie i blogach. Skąd taki pomysł na życie?

  Paweł Kabata, chirurg onkolog, oraz Magdalena Krajewska, lekarz rodzinny to instalekarze, czyli lekarze, którzy dzielą się swoją wiedzą medyczną na pomocą serwisów społecznościowych. Dlaczego zdecydowali się na założenie Instagrama i pisanie blogów? Jak środowisko medyczne odnosi się do internetowej działalności w sieci? – W Internecie nie należy wchodzić już w te porady, które mają na celu stawianie konkretnej diagnozy, w przypadku konkretnych chorób, chyba że jest to diagnoza ogólna – przestrzegał Jakub Gołąb z Biura Rzecznika Praw Pacjenta. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Modelka, trenerka crossfit i gwiazda Instagrama. Kim jest?

  Modelka, trenerka crossfit i gwiazda Instagrama. Tak pokrótce można określić Christmas Abbott. Urodzona w 1981 roku Amerykanka niedawno wydała książkę pod oryginalnym tytułem „The Badass Body Diet”. Christmas jest inspiracją dla wielu ćwiczących kobiet. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 700 tysięcy obserwujących. (Agencja TVN/x-news)
 • Jest inspiracją dla tysięcy osób, które chcą zdrowo żyć

  Chontel Duncan to australijska trenerka fitness i motywatorka, która zyskała ogromny rozgłos, gdy umieściła w sieci swoje zdjęcia, gdy była w zaawansowanej ciąży z pierwszym z dwójki dzieci. Urodzona w Brisbane kobieta jest inspiracją dla wielu osób, na instagramie ma ponad 700 tysięcy obserwujących. (Agencja TVN/x-news)