Instagram

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Instagram ,

Artykuły - Instagram (14)

 • Sprzyjamy odważnym

  Sprzyjamy odważnym

  Chcemy pomagać ludziom budować społeczności i również w tym kontekście pomagać biznesom oraz zbliżać ten świat do siebie - mówi Robert Bednarski, szef Facebooka na region Europy Środkowej i Wschodniej.
 • Młodzi uciekają z Facebooka

  Młodzi uciekają z Facebooka

  Ostatnie tygodnie upłynęły pod znakiem kryzysów w mediach społecznościowych. Ucierpiały w nich zwłaszcza YouTube i Facebook. Ten pierwszy wciąż boryka się ze skutkami afery wizerunkowej z udziałem popularnego, amerykańskiego youtubera, który żartował z samobójcy. Z kolei Facebook - jak pokazują najnowsze dane - traci młodszych użytkowników, a wycofanie reklam z serwisu zapowiedział jeden z największych, globalnych koncernów, co może się dotkliwie odbić na wynikach finansowych.
 • Papież debiutuje na Instagramie

  Papież debiutuje na Instagramie

  Dziś przypada trzecia rocznica inauguracji pontyfikatu papieża Franciszka, jest także dniem jego debiutu na Instagramie.
 • Twitter wprowadza własne filtry na zdjęcia

  Twitter wprowadza własne filtry na zdjęcia

  W zależności od punktu widzenia, filtry nakładane na zdjęcia są najgorszym lub najlepszym pomysłem ostatnich dwóch lat. Twitter ewidentnie uważa, że należą one do tej drugiej kategorii i zamierza wprowadzić własne.
 • Sprawili, że oglądanie kobiecych piersi to szlachetna misja

  Sprawili, że oglądanie kobiecych piersi to szlachetna misja

  Ponętne dekolty. Wszędzie. Piersi duże, małe, średnie. Jędrne i te nieco mniej. Blade, śniade i te zupełnie hebanowe. Można dostać oczopląsu. Znasz to uczucie? Jeśli nie, to zapraszamy na "Boobstagram".
 • Aparat Socialmatic, czyli ikona Instagram ożyła

  Aparat Socialmatic, czyli ikona Instagram ożyła

  W przyszłym roku ma pojawić się w sprzedaży aparat fotograficzny przypominający ikonę aplikacji Instagram. Będzie łączyć się z internetem i natychmiastowo drukować zdjęcia.
 • Okulary Instaglasses - zobacz świat przez filtr Instagramu

  Okulary Instaglasses - zobacz świat przez filtr Instagramu

  Często korzystasz z Instagramu? Wybierasz jeden z dostępnych w aplikacji filtrów i chwalisz się zdjęciami na Facebooku? Jeśli tak, to zachwyci cię ten gadżet: Okulary z filtrem Instagram - Instaglasses.
 • Facebook Camera - aplikacja taka jak Instagram

  Facebook Camera - aplikacja taka jak Instagram

  Facebook zaskakuje - właśnie wypuścił nową, umożliwiającą dzielenie się zdjęciami aplikację Facebook Camera na iPhone'a i iPada. Co ciekawe, wygląda ona dość... znajomo.
 • Aparat fotograficzny dla wielbicieli Instagramu

  Aparat fotograficzny dla wielbicieli Instagramu

  Sukces serwisu i lament, jaki podniósł się niedawno po wpuszczeniu do świątyni kreatywnych nieokrzesanej bandy właścicieli Androidów, pokazują, że dla niektórych Instagram to coś więcej niż tylko kiepskie fotki, na dodatek paskudnie popsute filtrami. A gdyby tak do aplikacji dołączyć dedykowany, instagramowy aparat fotograficzny?
 • Instagram rośnie w siłę - ma 50 mln użytkowników

  Instagram rośnie w siłę - ma 50 mln użytkowników

  Po wypuszczeniu aplikacji na Androida i zakupieniu firmy przez Marka Zuckerberga Instagram rośnie w niesamowitym tempie. Ostatnio przybywa po 5 mln użytkowników tygodniowo. Coraz ciekawsze staje się pytanie, jak Facebook to wykorzysta.

Filmy - Instagram (1)