Inna kobieta

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Inna kobieta (Film (2014)[The Other Woman] Reż.Nick Cassavetes) ,

Artykuły - Inna kobieta (5)

 • "Inna kobieta": Imponujący biust Kate Upton

  "Inna kobieta": Imponujący biust Kate Upton

  25 kwietnia na ekrany polskich kin trafi komedia Nicka Cassavetesa "Inna kobieta" z głównymi rolami Cameron Diaz i Leslie Mann oraz... imponującym biustem modelki Kate Upton. W internecie pojawił się właśnie nowy zwiastun produkcji, w którym wykorzystano... emotikony (a właściwie ich japońską odmianę - emoji).
 • Woody Allen przedstawia

  Woody Allen przedstawia

  Wielbiciele twórczości Woody'ego Allena mają powody do radości. Na kanale CBS Europa trwają "Wtorki z Woodym Allenem". Widzowie obejrzeli już filmy "Wnętrza" i "Danny Rose z Broadwayu", przed nimi jeszcze "Inna kobieta" oraz "Alicja".
 • Opowiedziała o pierwszym mężu

  Opowiedziała o pierwszym mężu

  Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z "M jak miłość", wyznała niedawno w jednym z programów telewizyjnych, że chciałaby dziś stanąć twarzą w twarz z mężczyzną, którego kiedyś bardzo kochała i który zostawił ją dla innej kobiety...
 • Cichopek: Gorsza od innych kobiet?

  Cichopek: Gorsza od innych kobiet?

  Katarzyna Cichopek po urodzeniu syna Adama - jak mówi - przeżyła bardzo trudne chwile. Nie tylko brakowało jej energii, ale także czuła się gorsza od innych kobiet.
 • Herbuś: Czuję się inną kobietą

  Herbuś: Czuję się inną kobietą

  O zamiłowaniu do natury, sekretach urody i systematycznej pracy nad sobą - opowiada tancerka, Edyta Herbuś.

Filmy - Inna kobieta (1)

 • Krągłości i śmiałe dekolty na premierze "Innej kobiety"

  Zorganizowana z pompą premiera komedii “Inna kobieta” z Cameron Diaz w roli głównej ściągnęła do Fox Westwood Village Theatre w Los Angeles tłumy gwiazd. Uwagę fotoreporterów przyciągnęła przede wszystkim Cameron Diaz w sukience od Stelli McCartney - a także krągłości Nicki Minaj oraz soczyste kolory kreacji, którą wybrała na ten wieczór Leslie Mann. Na ściance odtwórczynie głównych ról (Diaz, Minaj, Mann i Kate Upton) stanowiły wyjątkowo szykowny kwartet. Tego wieczoru nie rozmawiano jednak wyłącznie o filmie...