Ingvild Flugstad Oestberg

Artykuły - Ingvild Flugstad Oestberg (38)

Filmy - Ingvild Flugstad Oestberg (2)

• TdS. Oestberg wygrała bieg na dochodzenie w Oberstdorfie. Wideo

Norweżka Ingvild Flugstad Oestberg wygrała w niemieckim Oberstdorfie bieg na dochodzenie na 10 km techniką dowolną i umocniła się na prowadzeniu cyklu Tour de Ski. Jest też liderką klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Drugie miejsce zajęła Rosjanka Natalia Niepriajewa, która straciła do triumfatorki 30,4 s. Zaciętą walkę o najniższy stopień podium stoczyły Amerykanka Jessica Diggins i Rosjanka Julia Biełorukowa. Na metę wpadły niemal równocześnie. Po odczycie z fotofiniszu okazało się, że Diggins była szybsza o 0,1 s.
  • Tour de Ski. Oestberg wygrała bieg na 10 km. Wideo

Po pasjonującym finiszu Norweżka Ingvild Flugstad Oestberg wygrała bieg na 10 km techniką klasyczną ze startu wspólnego, czwarty etap zawodów cyklu Tour de Ski. Druga była Rosjanka Natalia Niepriajewa, a trzecia jej rodaczka Anastazja Siedowa.