informator

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Informator (Film (1999)[The Insider] Reż.Michael Mann) ,

Artykuły - Informator (40)

 • Konkurs Filmowe Przeboje

  Konkurs Filmowe Przeboje

  Zabierz swoje ulubione filmy do domu! Znajdziesz tu prawdziwe hity kinowe, filmy znane, cenione przez krytyków i uwielbiane przez widzów. Każdy odnajdzie tu swój ukochany film, do którego chce wracać. A my wam kilka filmów rozdamy za darmo!
 • Zobacz kolekcję filmowych klasyków!

  Zobacz kolekcję filmowych klasyków!

  Zabierz swoje ulubione filmy do domu! Od 31 sierpnia na rynku dostępna jest zupełnie nowa seria DVD: Kolekcja Filmowe Przeboje. Znajdziesz tu prawdziwe hity kinowe, filmy znane, cenione przez krytyków i uwielbiane przez widzów. Każdy odnajdzie tu swój ukochany film, do którego chce wracać.
 • USA: Rzekomy zamachowiec Al-Kaidy był informatorem CIA

  USA: Rzekomy zamachowiec Al-Kaidy był informatorem CIA

  Przedstawiciele władz USA i Jemenu ujawnili we wtorek, zastrzegając sobie anonimowość, że rzekomy zamachowiec samobójca Al-Kaidy, który miał dokonać zamachu na samolot lecący do USA, w rzeczywistości był informatorem CIA - informuje Associated Press.
 • Informator WikiLeaks wnosi o oddalenie zarzutów

  Informator WikiLeaks wnosi o oddalenie zarzutów

  Żołnierz USA Bradley Manning, oskarżony o udostępnienie portalowi WikiLeaks tajnych dokumentów dyplomacji amerykańskiej, na wtorkowym przesłuchaniu przed sądem w Maryland wniósł o oddalenie wszystkich stawianych mu zarzutów z powodu uchybień prokuratury.
 • Mohamed Merah był informatorem służb specjalnych?

  Mohamed Merah był informatorem służb specjalnych?

  Islamski terrorysta Mohamed Merah - sprawca masakry przed żydowską szkołą w Tuluzie i zabójca trzech francuskich żołnierzy - mógł być wcześniej informatorem nadsekwańskich służb specjalnych. Tak twierdzą francuskie i włoskie media. Hipotezy nie wyklucza również były szef francuskiego kontrwywiadu.
 • Domniemany informator Wikileaks stanie przed sądem wojskowym

  Bradley Manning, domniemany informator portalu Wikileaks, stanie przed sądem wojskowym. Poinformowała o tym w piątek armia USA. Starszy szeregowy i były analityk wywiadu wojskowego oskarżony jest o przekazanie Wikileaks 700 tysięcy dokumentów, w większości tajnych.
 • Xbox 720 będzie miał premierę w 2013 roku

  Xbox 720 będzie miał premierę w 2013 roku

  Przynajmniej tak twierdzi informator portalu technologicznego CNET, który na co dzień pracuje w zespole Xboksa.
 • Pakistan: Aresztowano informatorów CIA ws. bin Ladena

  Pakistan: Aresztowano informatorów CIA ws. bin Ladena

  Pakistańskie służby specjalne (ISI) aresztowały pięciu informatorów, dostarczających informacji CIA na temat Osamy bin Ladena - poinformował w środowym wydaniu dziennik "New York Times". Szefa Al-Kaidy zabili na początku maja amerykańscy komandosi.
 • Telepata wskazał masowy grób. Zbrodni nie popełniono

  Telepata wskazał masowy grób. Zbrodni nie popełniono

  W stanie Teksas osoba o zdolnościach "parapsychicznych" wskazała policji we wtorek masowy grób, w którym miały być ciała 30 osób. Wbrew temu, co wcześniej podały media, nie było żadnej zbrodni, a informator - wróż wprowadził w błąd policje i FBI.
 • Informator Wikileaks będzie mógł kontaktować się z więźniami

  Informator Wikileaks będzie mógł kontaktować się z więźniami

  Przeniesiony do więzienia w Kansas amerykański żołnierz Bradley Manning, podejrzany o przekazanie portalowi Wikileaks tysięcy tajnych dokumentów dyplomatycznych USA, od dziś będzie mógł rozmawiać ze współwięźniami i poświęcać trzy godziny na rekreację.

Filmy - Informator (1)

 • Nie ufaj informatorom!

  Podczas konferencji zatytułowanej "Misje czwartej władzy", która odbyła się w Krakowie, dziennikarze, odpowiedzialni za ujawnienie największych afer ostatnich lat, dyskutowali o standardach i zagrożeniach współczesnego dziennikarstwa śledczego.