Inferno

Artykuły - Inferno (54)

 • Inferno po nagraniach albumu "Paradeigma"

  Inferno po nagraniach albumu "Paradeigma"

  Blackmetalowa grupa Inferno z Czech opublikuje w maju nową płytę.
 • "Inferno": Będzie inaczej

  "Inferno": Będzie inaczej

  Za niespełna dwa miesiące premierę będzie miała adaptacja bestsellera Dana Browna "Inferno". "Jest inaczej, niż w poprzednich filmach" - zdradził reżyser Ron Howard („Wyścig”).
 • Piekło na ziemi istniało. Fort Zwieriew 1970

  Piekło na ziemi istniało. Fort Zwieriew 1970

  Ulokowany na sztucznej wyspie na Bałtyku Fort Zwieriew to niezwykłe miejsce. Ale nie tylko ze względu na lokalizację. Nieco ponad 40 lat temu w jego podziemiach rozpętało się prawdziwe piekło. Wybuchł pożar, który zamienił piwniczne magazyny w jedno z najbardziej niesamowitych pogorzelisk na naszej planecie...
 • Behemoth: Inferno w szpitalu

  Behemoth: Inferno w szpitalu

  Inferno, perkusista pomorskiego Behemotha, trafił do szpitala.
 • Christ Agony z perkusistą Behemotha

  Christ Agony z perkusistą Behemotha

  Prekursorzy polskiego black metalu z Christ Agony swoją nową płytę "NocturN" nagrywać będą z Inferno, perkusistą pomorskiego Behemotha.
 • Reżyserska wersja "Niezniszczalnych"

  Reżyserska wersja "Niezniszczalnych"

  Sylvester Stallone ujawnił na swym koncie w serwisie Twitter, że planuje wydanie reżyserskiej wersji swego najnowszego filmu "Niezniszczalni". Fanów produkcji ucieszy też informacja o powstałym przy realizacji dokumencie "Inferno: The Making of The Expendables".
 • Mysz z piekła rodem - CM Storm Inferno

  Mysz z piekła rodem - CM Storm Inferno

  Doszedłeś do wniosku, że stara myszka nie radzi sobie ze szybkością i ilością przeprowadzanych akcji w twojej najnowszej grze? Pora pomyśleć o nowej, bardziej dokładnej i programowalnej myszy. Warto zastanowić się nad CM Storm Inferno.
 • Romy Schneider: Aktorka stulecia

  Romy Schneider: Aktorka stulecia

  Debiutujący na ekranach polskich kin dokument "Inferno - niedokończone piekło" to świetna okazja do przypomnienia tragicznego życia i kariery Romy Schneider. Taki tytuł mogłaby przecież nosić biografia austriackiej aktorki.
 • Jak pokonać "Niezniszczalnych"?

  Jak pokonać "Niezniszczalnych"?

  Prawdziwi mężczyźni czy prawdziwe kobiety? Królowa komedii romantycznych Jennifer Aniston ("Tak to się teraz robi"), legenda europejskiego kina Romy Schneider ("Inferno - niedokończone piekło") i wschodząca gwiazda hiszpańskiego kina Elena Anaya ("Wyspa zaginionych") spróbują powalczyć w tym tygodniu o względy kinowych widzów z "Niezniszczalnymi" Sylvestra Stallone'a.