Infekcja

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
infekcja ,

Artykuły - Infekcja (5)

 • Zjadł gekona i zaraził się Salmonellą. 10 dni później zmarł

  Zjadł gekona i zaraził się Salmonellą. 10 dni później zmarł

  Pewien Australijczyk zmarł 10 dni po tym, jak na imprezie zjeść miał... gekona . Czy faktycznie to było przyczyną śmierci mężczyzny?
 • Niezwykły przypadek - pulsująca zmiana na dłoni ujawniła chorobę serca

  Niezwykły przypadek - pulsująca zmiana na dłoni ujawniła chorobę serca

  Pulsująca zmiana na dłoni młodego mężczyzny okazała się cenną wskazówką, że choroba serca zwana zapaleniem wsierdzia szybko rozprzestrzenia się po jego organizmie. To może być nauczka dla nas wszystkich.
 • Weź głęboki wdech i pokonaj infekcję!

  Weź głęboki wdech i pokonaj infekcję!

  Jesień i zima to pory roku, w których najczęściej dopadają nas infekcje wirusowe. Próbujemy sobie z nimi radzić na różne sposoby: pijąc rozgrzewające napoje albo stosując maści, tabletki, syropy czy suplementy diety. Czy jest coś jeszcze, czym możemy pomóc sobie i swoim bliskim?
 • "Infekcja": CZOŁÓWKA

  Menu: Typ płyty: DVD-5 Czas: 98 min. Format obrazu: 16:9 (anamorficzny) Dźwięk: Dolby Digital 5.1 Język: japoński, polski (lektor) Napisy: polskie Dodatki: interaktywne menu, wybór scen, zwiastuny kolekcji Asian Terror, zapowiedzi filmów, katalog dvd
 • "Infekcja": OPIS FILMU

  Wyprodukowana przez Taka Ichise, twórcę takich filmów jak "Dark Water", "Klątwa Ju-On" część 1 i 2” - "Infekcja" jest jednym z cyklu filmów J-Horror Theater /obok "Wizji" i "Reinkarnacji”/. To znakomity horror, utrzymany w klasycznej konwencji japońskiego kina grozy, którego najlepszymi przykładami są filmy „The Ring-Krąg” oraz „Dark Water”. Na skutek błędu lekarskiego, w przeżywającym poważne problemy szpitalu, dochodzi do śmierci pacjenta. Grupa lekarzy