Indiana Jones

Synonimy:
indiana,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Indiana Jones (426)

 • Premiera 5. części "Indiany Jonesa" przesunięta!

  Premiera 5. części "Indiany Jonesa" przesunięta!

  Pomimo wcześniejszych zapowiedzi, premiera piątej części "Indiany Jonesa" została przesunięta na 2021 rok. Co się stało?
 • Indiana Jones i Królestwo Hollywoodzkiej Kontynuacji

  Indiana Jones i Królestwo Hollywoodzkiej Kontynuacji

  Równe dziesięć lat temu, 22 maja 2008 roku, "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" Stevena Spielberga zadebiutowało w polskich kinach, kilka dni wcześniej wywołując wiele sporów na festiwalu w Cannes, gdzie film miał swoją uroczystą premierę.
 • Shia LaBeouf nie zagra w "Indiana Jones 5"

  Shia LaBeouf nie zagra w "Indiana Jones 5"

  ​Shia LaBeouf nie pojawi się w nowym filmie z serii "Indiana Jones". W nowym scenariuszu nie ma postaci syna słynnego archeologa. Aktor przed laty otwarcie krytykował współpracę ze Stevenem Spielbergiem - czyżby to był powód tej decyzji?
 • "Indiana Jones 5": Znamy datę premiery

  "Indiana Jones 5": Znamy datę premiery

  Disney poinformował, że 5. część przygód Indiany Jonesa trafi do kin 19 lipca 2019. Za kamerą stanie Steven Spielberg, w tytułową postać wcieli się Harrison Ford.
 • Indiana Jones powraca. Harrison Ford zagra w piątej część filmu

  Indiana Jones powraca. Harrison Ford zagra w piątej część filmu

  Harrison Ford po raz piąty wcieli się w postać Indiany Jonesa. Nowy film wytwórni Disneya trafi do kin w 2019 roku. Ford będzie miał wtedy 77 lat.
 • Steven Spielberg o kontynuacji Indiany Jonesa

  Steven Spielberg o kontynuacji Indiany Jonesa

  Twórcy filmów o przygodach Indiany Jonesa coraz częściej spotykają się z pytaniem, kto teraz zagra popularnego archeologa i poszukiwacza przygód? Według Stevena Spielberga, który wyreżyserował wszystkie cztery filmy serii, kolejne odsłony bez dotychczas grającego bohatera Harrisona Forda, nie miałyby racji bytu.
 • Chris Pratt zagra Indianę Jonesa?

  Chris Pratt zagra Indianę Jonesa?

  Gwiazdor filmu "Strażnicy Galaktyki", Chris Pratt, jest najpoważniejszym kandydatem do roli Indiany Jonesa w kolejnej odsłonie przygód najsłynniejszego archeologa świata. - wynika z informacji serwisu Deadline.
 • Indiana Jones to nie wymysł filmowców. On istniał naprawdę!

  Indiana Jones to nie wymysł filmowców. On istniał naprawdę!

  ​Badacz i odkrywca, który niejednokrotnie otarł się o śmierć... Czytając taki opis od razu mamy przed oczami Indianę Jonesa - bohatera czterech kultowych filmów Stevena Spielberga. Niewielu jednak wie o tym, że ktoś taki jak Indy istniał naprawdę, i że współczesna nauka wiele mu zawdzięcza!

Filmy - Indiana Jones (1)

 • Zed mecz i Indiana Jones

  Zobacz przygody bohatera kreskówki Zeda, którego twórcą jest Andrzej Lichota - malarz, rysownik i twórca filmów animowanych.