Biznes - Incredible Academy

Artykuły - Incredible Academy (6)

 • Incredible Academy. Jak reagować na kryzys, którego nie można przewidzieć?

  Incredible Academy. Jak reagować na kryzys, którego nie można przewidzieć?

  W dobie pandemii koronawirusa zarządzanie kryzysem to ważny aspekt funkcjonowania większości firm. Co jednak robić w sytuacji, której nie dało się przewidzieć, a brakuje porównania do zdarzeń z przeszłości?
 • Incredible Academy. Jak zdobyć kontrakt globalnej korporacji?

  Incredible Academy. Jak zdobyć kontrakt globalnej korporacji?

  W jaki sposób start-up może wejść we współpracę z dużą korporacją, od czego zacząć i jakie błędy najczęściej popełniają młodzi przedsiębiorcy, siadając do stołu z globalnymi graczami? Perspektywy start-upu i dużej korporacji są różne, ale nie wyklucza to współpracy biznesowej.
 • Incredible Academy. Ludzie to kapitał firmy, a nie koszt

  Incredible Academy. Ludzie to kapitał firmy, a nie koszt

  Pandemia koronawirusa postawiła część przedsiębiorców, w tym startup-erów, przed trudnymi decyzjami dotyczącymi cięcia kosztów w firmie. Eksperci są zgodni, że redukcja zatrudnienia lub wynagrodzeń powinna być ostatnim elementem szukania oszczędności. A jeśli już trzeba zwalniać lub ciąć pensje, to przy pełnej transparentności i w dialogu z zespołem.
 • Kryzys okazją do zadbania o wizerunek start-upu

  Kryzys okazją do zadbania o wizerunek start-upu

  Kryzys wywołany pandemią koronawirusa to moment, w którym wiele firm decyduje się na cięcie kosztów w obszarze public relations i marketingu. Obecną sytuację można jednak potraktować także jako szansę na zadbanie o wizerunek firmy. W jaki sposób to zrobić?
 • Incredible Academy: koszty ludzkie trzeba obcinać na końcu

  Incredible Academy: koszty ludzkie trzeba obcinać na końcu

  Żeby przetrwać kryzys, większość firm musi wnikliwie przeanalizować wszystkie obszary funkcjonowania i poszukać cięć kosztów. Oprócz planu oszczędnościowego równie ważne jest jednak zabezpieczenie przychodów. W jaki sposób zarządzać pieniędzmi w spółce w dobie kryzysu?
 • Incredible Academy. Gdzie start-upy mogą szukać pieniędzy?

  Incredible Academy. Gdzie start-upy mogą szukać pieniędzy?

  Pandemia koronawirusa to wyzwanie dla całej gospodarki, w tym dla sektora start-upów, których dynamiczny rozwój może ulec spowolnieniu. Eksperci odpowiadają, gdzie innowacyjne przedsiębiorstwa mogą szukać teraz kapitału i jak mogą zadbać o przetrwanie.