Incepcja

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Incepcja (Film (2010)[Inception] Reż.Christopher Nolan) ,

Artykuły - Incepcja (4)

 • "Straszny film 5": Parodii ciąg dalszy

  "Straszny film 5": Parodii ciąg dalszy

  W połowie kwietnia na ekranach polskich kin pojawi się piąta część głośnej serii "Straszny film", parodiującej znane hollywoodzkie produkcje. Tym razem twórcy "Strasznego filmu 5" zajęli się takimi tytułami, jak "Paranormal Activity", "Czarny łabędź", "Igrzyska śmierci", "Incepcja" i "Oszukać przeznaczenie".
 • Wielkanoc w TVN!

  Wielkanoc w TVN!

  Dekorowanie mazurków, malowanie pisanek i pieczenie wielkanocnego pasztetu może być bardzo męczące. Dlatego na chwile relaksu zapraszamy przed telewizory. W Święta widzowie telewizji TVN będą mogli obejrzeć m.in. oscarową "Incepcję", produkcję science-fiction "Babylon A.D." oraz animację "Kung Fu Panda".
 • Kolejny rekord "Avatara"

  Kolejny rekord "Avatara"

  "Avatar" to nie tylko najlepiej sprzedający się film wszech czasów, ale również najpopularniejszy film pozyskiwany w nielegalny sposób - ściągany z internetu, podaje "The Hollywood Reporter", powołując się na dane TorrentFreak.
 • Gwiazdy "Incepcji" w nowym Batmanie

  Gwiazdy "Incepcji" w nowym Batmanie

  Marion Cotillard - zdobywczyni Oscara za "Niczego nie żałuję - Edith Piaf" - zagra posiadającą olbrzymie wpływy Mirandę Tate w nowym filmie o przygodach człowieka-nietoperza. W obrazie Christophera Nolana zobaczymy także inną gwiazdę "Incepcji", Josepha Gordon-Levitta.