Inaki Astiz

Artykuły - Inaki Astiz (40)

Filmy - Inaki Astiz (8)

 • Inaki Astiz (Legia) o pożegnaniu się z piłkarzami i Sa Pinto. Wideo

  - Osobiście pożegnałem się z Arkiem [Malarzem], z Rado się widziałem, z "Kuchym" rozmawiałem przez telefon, odejście Adama [Hlouszka] było już wcześniej zakomunikowane, także też była okazja, by się pożegnać. Jeśli chodzi o trenera [Ricardo Sa Pinto] to nie pożegnał się z nami, a zrobili to jedynie jego asystenci - tak okres zmian w Legii komentował obrońca Inaki Astiz.
 • Inaki Astiz (Legia) o nowej roli w zespole. Wideo

  - Na razie normalnie przygotowuje się do sezonu, a z biegiem czasu zobaczymy jak będzie to wyglądało. Jest taki pomysł, żeby pomóc też drugiemu zespołowi moim doświadczeniem, wskazówkami - mówi Inaki Astiz o swojej nowej roli w Legii Warszawa.
 • Inaki Astiz (Legia): Nie można lekceważyć żadnego rywala. Wideo

  - Musimy pokazać, że jesteśmy lepszym zespołem w każdym spotkaniu. Wyjazd do Gibraltaru lub Andory nie będzie żadną wycieczką. Nie można lekceważyć żadnych zespołów - stwierdził obrońca Inaki Astiz z Legii Warszawa przed meczami el. Ligi Europy.
 • Legia - Spartak. Astiz: Gra obronna musi prezentować się jak atak. Wideo

  - Spartak jest dobrze zorganizowany przede wszystkim w defensywie. My stwarzamy dużo dobrych okazji strzeleckich, ale musimy mieć lepszą równowagę w grze. Gra obronna musi prezentować się tak dobrze jak nasz atak - powiedział Inaki Astiz, obrońca Legii Warszawa przed meczem ze Spartakiem Trnawa w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.